ЛИТВИНЕНКО Олександр
КИРАЛЬ В'ячеслав
МУДРИЙ Віктор

НЕВДАЛИЙ СТАРТ

«Позавчора в другому турі чемпіонату СРСР полтавський «Колос» приймав чемпіона України 1981 року команду «Кривбас» (Кривий Ріг).
І попередній матч із «Зіркою», і цей показали, що молодим полтавським футболістам поки що не вистачає чіткого розуміння ігрової обстановки, злагодженості своїх дій, без чого неможливо добитися успіху. Тому в атаках немає головного — точних і сильних ударів по воротах.
І цього разу господарі поля не забили гола, зате в свої пропустили. Сталося це на 18-й хвилині. З рахунком 1:0 переміг «Кривбас».
Два чергових матчі «Колос» проведе на виїзді: 13 квітня в Горлівці, а 16 — в місті Жданові».

А.НАДІН,
суддя республіканської категорії з футболу.
"Зоря Полтавщини" № 84 (15084), 10 квітня 1982 (субота).

Як забити гол?

«Середній темп, ретельний розиграш м'яча, підвищена увага до оборони власних воріт — ось що характеризувало гру першого тайму полтавського «Колоса» і чемпіона України 1981 року «Кривбасу» в черговому матчі першості країни, і все ж у діях суперників відчувався різний підхід до гри.
Полтавці, які проводили другий матч на власному полі, за будь-яку ціну прагнули перемогти.
А для перемоги, звичайно, потрібний гол. Тож з перших хвилин поєдинку в діях господарів поля видно було старання найактивніше зіграти в атаці Та, на жаль, удари нападаючих «Колоса» Івана Алмашія і Володимира Войтенка були невлучні.
Про «Кривбас» останніми роками говорять, як про бойову, цілеспрямовану команду, здатну вести гру у швидкому темпі, будувати її різноманітно, створювати у штрафному майданчику суперників гострі голеві моменти. Все це, до речі, минулорічні чемпіони України продемонстрували і в матчі з «Колосом». Граючи просто і надійно в оборот, вони водночас не забували про атаки, при першій можливості виводили вперед швидких Анатолія Дорошенка, Сергія Алексєєва. Останній, до речі, в середині першого тайму і забив м'яч у ворота полтавців.
Програючи, полтавці у другому таймі продовжували шукати свого шансу на успіх. Ось Олег Вакульчук робить прострільну передачу, б'є В'ячеслав Кіраль, та мимо цілі. Удар головою, але м'яч не слухається Володимира Ручки. Футболісти «Колоса» під кінець матчу створили ще кілька голевих моментів, але використати їх не змогли — підвела техніка. Отже, «Колос» поступився — 0:1.
Наступні дві гри полтавські футболісти проводять у Горлиці і Жданові».

В. СЛЮСАР.
"Комсомолець Полтавщини" № 43 (3823), 10 квітня 1982 (субота).

“Колос” – “Зірка” – “Кривбас” (Чемпіонат СРСР. 1982. Друга ліга. VI зона. 1-2 тури)