Матчі - 05/05/2017, 23:05 - Націоналіст 640

«Волинь» - солодка булочка для «Ворскли»

У цьому сезоні луцька «Волинь» була найзручнішим суперником «Ворскли». Не змінилася ситуація й після четвертого побачення команд
x Фото: www.fcvorskla.com.ua
Дебют матчу активніше провели полтавці. Але першим вступати в гру довелося саме голкіперу «Ворскли». На 8-й хвилині Богдан Шуст з великими труднощами витягнув з-під поперечини небезчечний удар Никитюка, який захисник лучан наносив майже з нульового кута. Утім, це був лише епізод. «Ворскла» й надалі виглядала впевненіше. А на 24-й хвилині полтавська команда втілила свою перевагу в гол. Подачу Одарюка з правого флангу на дальній штанзі замкнув Мякушко. Це дебютний гол нападника за нашу команду. Вітаємо Сергія і бажаємо йому не зупинятися на досягнутому й ще не раз змушувати капітулювати воротарів суперників полтавців.

Уже в компенсований до першого тайму час небезпечний штрафний заробив Хльобас. Стандарт взявся виконувати автор першого голу. Після його удару м’яч влучив у руки Неділька, а потім у штангу.

По перерві «Волинь» стала діяти активніше, але кардинально на перебігу матчу це не позначилося. «Ворскла» неодноразово мала подвоювати свою перевагу. Наразі команді не вистачає гравця, який би міг віддати якісний останній пас. Щось схоже на нього вдалося на 74-й хвилині Шарпару, але свою дуель Недільку Одарюк програв.

А на 78-й хвилині свій шанс мали вже господарі. Шуст не зміг повністю впоратися з ударом Герасимюка зі штрафного й надав можливість відзначитися Ільницькому. У цьому моменті за «Ворсклу» зіграла штанга.

Незважаючи на хиткий рахунок, Василь Сачко випустив на поле молодих Саківа й Косовського. Син легендарного півзахисника «Динамо» вийшов на поле всього на кілька хвилин. Але це все ж повноцінний дебют у Прем’єр-Лізі. Який ми не можемо не відзначити

«Ворскла» здобула другу перемогу поспіль й підтвердила свої амбіції на те, щоб таки стати кращою в другій шістці. «Волинь» же, схоже, очікує пониження у класі.

«Волинь» - «Ворскла» - 0:1 (0:1)

«Волинь»: Неділько, Ляшенко (Задерецький, 37), Никитюк, Мемешев (Марушка, 78), Логінов, Шаповал, Герасимюк, Чепелюк (Ільницький, 59), Романюк, Тетеренко, Діденко.
«Ворскла»: Шуст, Чижов, Даллку, Чеснаков, Шарпар (Кунєв, 90), Мякушко (Саків, 68), Скляр, Одарюк, Кравченко, Ребенок, Хльобас (Косовський, 92).

Арбітр: Александр Иванов (Донецкая обл.)

Гол: Мякушко, 24.

Попереджені: Никитюк, 45, Герасимюк, 58. - Скляр, 21, Чижов, 40, Даллку, 77, Хльобас, 86, Саків, 93.
Tags: