Прес-конференції - 06/05/2017, 10:05 - Націоналіст 516

Віталій Кварцяний «Ми їх дресируємо, а не тренуємо...»

Головний тренер "Волині" Віталій Кварцяний дав свою, як завжди, дуже емоційну оцінку грі з «Ворсклою», яку його команда програла (0:1)
"Ми витискаємо з команди більше, ніж можливо. Вони краще не можуть грати. Якісь характеристики футболістам давати не хочу. Бачу, що їм добре живеться в цій країні. А футбол - важка робота, яку треба любити на сто відсотків, любити футбол. Вони футбол не люблять"...

«Сьогодні тільки Логінов і Неділько любили футбол. Решта - випадкові люди і нічого з них не буде. Є ще моя надія - Петров, але він «зламався». З ним грубо грають, і судді цього не бачать. Я його прошу, щоб зачекав, із нього ще можна зробити гравця».

"Ми їх дресируємо вже, а не тренуємо. Все марно! Я сьогодні набрав повні кишені жуйок. Жував-жував, думав буду сидіти на місці. Але Чепелюк мене завів. Це взагалі... Навіщо так знущатися над футболом! Герасимюк також зварився. А дві людини не можуть обіграти "Ворсклу". Я подивився, як вони раділи перемозі, і подумав, у нас слабка команда, а у них ще слабша. Це при тому, що там усі дорослі, дітей мало. Морально сьогодні господарем була Полтава"...

"Мені шкода, що на Волині такі гравці безхарактерні. Футболісти бояться м'яча, відповідальності, в них немає ініціативи. Я думаю, що наші тренери роблять неможливе. Мені зробили все, щоб ми не могли заявляти нових, щоб із нас очки знімали. Я так думаю, тут ведеться якась підривна робота, щоби втратити на Волині футбол", - резюмував Віталій Володимирович.

Прес-служба ФК "Ворскла"
Tags: