Новини - 13/07/2017, 19:07 - Андрій Ісаєнко 540

Lightfield Productions – провідна фотостудія Східної Європи

Якісні фото потрібні завжди. Будь то документи, чи фотосесія. Тривалий час у нашій країні не було єдиної фотостудії, яка б могла надавати комплексні послуги не тільки по професійні зйомці, а й , наприклад, спеціальним чином стилізовані приміщення необхідної площі.

І ось крига скресла й нещодавно в Києві відкрилася фотостудія Lightfield Productions, яку по праву можна вважати однією з провідних фотостудій в Східній Європі. Що робить її такою? У першу чергу, це якісні послуги. Тут Ви можете зняти в оренду унікальні інтер’єри, циклограми та інші просторі, для того, щоб зняти не лише невеличкий відеоролик, а й повноцінний міні-фільм. Де ще Ви зможете знайти 14 просторних залів, у яких без проблем можна зняти якісні фото та відео як із звуком, так і без звука. Вартість години роботи в таких умовах складає всього 400 гривень.

Ще однією опцією Lightfield Productions є здавання в оренду комфортних залів для проведення різноманітних заходів: прес-конференцій, презентацій і т.п. Для відвідувачів створені всі необхідні умови у вигляді комфортних місць (до 500 чоловік), доступу до Інтернету через wi-fi, великий екран і проектор. Також є можливість вести прямі трансляції в популярні соцмережі та youtube.

Разом з тим, Lightfield Productions розуміє важливість і виїздних фото сесій. Тому її спеціалісти завжди готові зафіксувати вас на знімках на свіжому повітрі й природному освітленні. Ясно, що це можливо при наявності тільки найкращого фотообладнання: моноблоків, камер, об’єктивів та насадок. Якщо ви завжди мріяли попрацювати з найкращим обладнанням, то таку можливість надасть провідна фотостудія Східної Європи Lightfield Productions, здавши його в оренду. Детальніше з можливостями Lightfield Productions можна ознайомитися, переглянувши презентаційний відеоролик Youtube.

Tags: