Новини - 29/07/2017, 21:07 - Націоналіст 1313

Загорулько забиває - Ворскла перемагає

x
Як і передбачалося, матч «Ворскли» проти «Зірки» вийшов доволі важким. Свій вклад внесла також і сильна злива, яка розпочалася за півгодини до гри й тривала увесь перший тайм.

«Ворскла» відразу ж задекларувала своє бажання здобути перемогу. Вже на перших хвилинах Юрію Коломойцю не вистачило зовсім трішки, щоб замкнути простріл Павла Ребенка. Як виявилося трохи пізніше, це була лише репетиція. На 21-й хвилині полтавці провели таку ж атаку, але результативну. Оганесян під тиском Кадимяна влучив у власні ворота. І знову передачу віддавав Ребенок. Відзначимо, що перед цим свою нагоду відкрити рахунок мала «Зірка». Але Шуст впорався з ударом Есеоли.

Гостям для того, щоб відігратися вистачило чотирьох хвилин. Після виконання штрафного з правого флангу не порозумілися між собою Чеснаков і Чижов. У результаті Олександр замість виносу зі штрафного майданчика зробив скидку на Драченка, якому залишалося просто влучити в ворота з п’ятнадцяти метрів – 1:1.

У другому таймі єдиноборств на полі побільшало. За таких умов привабливіше виглядала «Зірка», гравці якої демонстрували хороші фізичні кондиції. Але і «Ворсклі» вдавалося створювати моменти. Варто відзначити удар зі штрафного в «дев’ятку» від Матвієнка – Паст перевів м’яча на кутовий. Ще раз воротар виручив свою команду після хорошого «пострілу» Кадимяна на 79-й хвилині.

Команда з Кропивницького свій шанс мала на 82-й хвилині. Ледь не зіграла заміна Романа Монарьова: Панфілов, який вийшов на поле замість Есеоли, вийшов сам на сам з Шустом, але переграти воротаря не зумів.

А ось заміна Василя Сачка стала результативною і вирішальною. На 84-й хвилині довге закидання в район лінії штрафного майданчика від Пердути закінчилося помилкою Качараби, який скинув «смугастого» у вільну зону, куди вже за мить увірвався Загорулько. З ударом Артура Паст зробити нічого не зміг – 2:1.

До кінця матчу лишалося ще близько десяти хвилин. Втім за цей час створити реальних нагод для взяття воріт «Зірка» не зуміла.

Полтавці здобули важку перемогу в матчі-битві. Битві, в якій переміг сильніший.

«Ворскла» – «Зірка» – 2:1 (1:1)

«Ворскла»: Богдан Шуст, Олександр Чижов, Ардін Даллку, Володимир Чеснаков, Микола Матвієнко, Дмитро Кравченко (Артур Загорулько, 69), Павло Ребенок (Володимир Одарюк, 71), Вячеслав Шарпар, Гегам Кадимян, Ігор Пердута, Юрій Коломоець (Владислав Кулач, 90).

«Зірка»: Євгеній Паст, Дмитро Фатєєв, Максим Ковальов, Павло Полегенько, Тарас Качараба, Ігор Загальский, Арно Гедж (Кирило Дришлюк, 86), Максим Драченко, Арман Оганесян (Олексій Чічіков, 61), Адеринсола Есеола (Вячеслав Панфілов, 76), Максим Прядун.

Арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса)

Голи: Арман Оганесян, 21, автогол, Артур Загорулько, 84 - Максим Драченко, 25.

Попередження: Ігор Пердута, 81 - Максим Драченко, 65, Адеринсола Есеола, 76, Вячеслав Панфілов, 93.