Новини - 30-01-2018, 08:01 - Націоналіст 335

Непереможна «Ворскла»

Полтавська «Ворскла» провела перший контрольний матч на другому навчально-тренувальному зборі в Туреччині.

Суперником «біло-зелених» стала не чужа для полтавського вболівальника команда «Напредак», за яку виступає екс-ворсклянин Йован Маркоскі. Усі голи в матчі прийшлися на перші 35 хвилин. На 10-й хвилині рахунок ударом головою відкрив Кулач – 1:0. Сербська команда відповіла голом вже через три хвилини.

Наступний хід знову зробила «Ворскла». На 18-й хвилині гол до свого активу записав Гіоргадзе. І знову «Напредак» швидко відновив рівновагу. А от на точний удар Кобахідзе на 35-й хвилині одноклубники Маркоскі не змогли відповісти нічим.

У підсумку 3:2 – чергова перемога «Ворскли». Наша команда й надалі не дарує суперникам бодай нічиєї.

Звітну гру полтавці провели у такому складі:

«Ворскла»: Ткаченко (Каневцев, 55), Гіорградзе (Остапенко, 65), Чижов (Даллку, 55), Пердута (Луценко, 85), Сапай, Кравченко (Сидоренко, 75), Шарпар (Шаповал, 65), Кобахідзе (Одарюк, 55), Кулач (Васін, 46), Ребенок (Кадимян, 46), Коломоєць (Глущук, 65).