Новини - 07-02-2018, 09:02 - Націоналіст 275

Перша поразка на зборах

Полтавська «Ворскла» не змогла продовжити переможну серію на зборах у Туреччині.

Сьогодні підопічні Василя Сачка зустрічалися з угорською командою «Пакш» і поступилися з рахунком 1:3. Єдиний гол у складі нашої команди провів у першому таймі Владислав Кулач (з пенальті). На той час суперник уже вів у рахунку, також відзначившись з пенальті.

Наголосимо, що гру ворскляни закінчували вдесятьох. На 68-й хвилині пряму червону картку отримав Гіоргадзе. Це сталося за рахунку 1:2. До кінця матчу угорці змогли ще раз вразити ворота Богдана Шуста.

Звітний матч «Ворскла» провела у такому складі: Шуст, Чеснаков, Шарпар (Кобахідзе, 46), Кравченко (Скляр 55), Сапай, Пердута, Гіоргадзе, Чижов (Васін, 44), Кулач (Даллку, 46), Кадимян (Коломоєць, 46), Ребенок (Одарюк, 57).