Інтерв'ю гравців, тренерів - 09/04/2017, 13:04 - Націоналіст 933

Василь Сачко: "Великий мінус - питання мотивації"

Після матчу «Зірка» - «Ворскла» (1:0) своїми враженнями в ефірі каналу «Футбол 2» поділився наставник полтавчан Василь Сачко.
x

Після матчу «Зірка» - «Ворскла» (1:0) своїми враженнями в ефірі каналу «Футбол 2» поділився наставник полтавчан Василь Сачко:

 

- Програли - отже, незручний суперник. Програвати завжди неприємно. Готувалися до гри, грали і з суперником, і з полем. Футбольне поле - обличчя клубу, але воно залишає бажати кращого. Хоча з нас це не знімає відповідальності. Намагалися грати з перших хвилин просто, але через травму залишив поле Чеснаков. Це була втрата. Потрібно було забивати, але не знайшлося забивного гравеця. Гра була до першого забитого гола.

 

- На скільки серйозна травма у Чеснакова?

 

- Його повезли в медпункт. Поки не володію інформацією про його здоров'я.

 

- Без Шарпара в атаці було складно?

 

- Безумовно, будь-який гравець - втрата. Доводиться розраховувати на тих, хто є. Команда потребує корегування, посилення ліній. Над цим теж будемо працювати.

 

- Проблеми тільки в нападі?

 

- Ні, не тільки в нападі. Були помилки і в обороні, і в середній лінії. Так склалася гра. Команда віддавалися, було багато браку, при стандартах недопрацювали і пропустили.

 

- Пропустили через воротарського помилки? Чи проблема в зростіі?

 

- Є проблеми із зростом, і воротар помилився. Потрібно допрацьовувати епізод до кінця. Треба завжди бути першим на м'ячі. Розраховуємо на тих, хто є, і на молодь. Але для того, щоб перемагати, потрібні кваліфіковані футболісти, і щоб молодь могла зростати. До кінця чемпіонату завдання награти склад, подивитися на кого можна покластися. Через ігри готуватися на наступний сезон. Великий мінус - питання мотивації в другій "шістці". Потрібні корективи, щоб був інтерес. 

Tags: