- 18-06-2012, 02:06 - sasa 214

Перша поразка \”Атаки\”

1 ліга

У суботу першої поразки у поточній першості зазнала “Атака-Автотранс”. Команда Валентина Горбаньова була декласована у Розсошенцях. За календарем матч повинен був відбутися у Гожулах, але за обопільною згодою зустріч перенесли в передмістя Полтави. Початок матчу пройшов за невеликої переваги гостей. Незважаючи на відсутність одного гравця (Дмитро Касьян приєднався до партнерів через п’ять хвилин після початку зустрічі), “Атака” контролювала гру у центрі поля. У господарів традиційно активно діяли фланги. У середині тайму одна з комбінацій “Олімпу” закінчилася пенальті – пас з глибини поля на Шпигуна, якого не за правилами зустріли в межах штрафного майданчику. Вирок чітко виконав Макляк.

Здавалося, такий хід гри змусить чемпіона діяти більш активно, але натомість “Атака” зовсім перестала грати. Та й до всього господарям вдалася кінцівка тайму. Впродовж п’яти хвилин розсошани чотири рази змушували суперника розпочинати з центру поля. На 36-й хвилині Шпигун розібрався на лівому фланзі з захисником і влучно пробив у дальній кут – 2:0. За три хвилини після розіграшу кутового класний удар вдався Мосієнку – м’яч після його удар зняв павутину з лівої дев\’ятки. Вже в наступній атаці подібний трюк повторив Макляк, змістившись з правого флангу півзахисник поцілив у правий верхній кут. Завершив побиття автотрансівців у першій половині Передерій, який реалізував вихід один на один. У другому таймі Шпигун ще двічі залишив свої автографи у воротах гостей. Лише після цього “Атака” змогла розмочити рахунок. Голи на рахунку Тарчукова та Одарюка, який відзначився двічі.

У іншому центральному матчі туру “Космос” мінімально переміг “Гренаду”, причому скоротити рахунок гостям вдалося лише в кінці другого тайму. “Сокіл” завдяки хет-трику Тютюнника здолав “Промінь” 3:2, а “Розсошенці” познущалися над іншим дебютантом першої ліги – “Калашниками” 6:2. У переможців дублями відзначилися Остапенко та Перебийніс. Ще по разу забивали Глібко та Мокляк.

У неділю ДЮСШ на своєму полі приймала “Факел”. Господарі досить швидко відкрили рахунок – після флангової передачі відзначився Шаповал. До перерви господарі могли ще щонайменше двічі збільшити свою перевагу, але натомість залишилися у меншості. Кращий бомбардир команди Олександр Рудик за другу жовту картку був змушений залишити поле завчасно. Та навіть в меншості господарі змогли довести матч до перемоги. У другому таймі свою роль зіграли вдало проведені заміни. Три з чотирьох м’ячів забитих у другій сорокап\’ятихвилинці провели саме гравці, які з’явилися на полі після перерви.

Усі матчі 5-го туру

ОлІмп (РозсошенцІ) – Атака-Автотранс (Гожули) –- 7:3, ФК Розсошенці – ТОВ Калашника (Калашники) – 6:2, Космос (Тахтаулове) – Гренада (Микільське) – 2:1, Сокіл (Степне) – Промінь (Ковалівка) – 3:2, Дукла (Супрунівка) – Динамо (Божківське) – 2:1, ДЮСШ (Розсошенці) – Факел (Терешки) – 5:1

\”Юність\” (Супрунівка) – \”Жуки\” (Жуки) – 3:3

Становище лідерів: Краяни -13, Прайд, Дружба, Гренада-2 – по 12.

Група Б

\”Куликове\” – \”Вікторія\” (Головач) – 7:0
\”Спортінг\” (Терешки) – \”Авангард\” (Минівка) – 3:1
\”Штурм\” (Макухівка) – \”Кристал\” (Залізничне) – 1:8
\”Дніпро\” (Заворскло) – \”Геліос\” (Нижні Млини) – 1:6
\”Норд\” (Лісові Поляни) – \”Золотий орел\” (Степне) – 4:0

Становище лідерів: Гелі ос – 15, Куликове, Спортінг – по 12, Авангард – 9.

- 08-08-2010, 09:08 - sasa 214

Стартувало друге коло чемпіонату Полтавського району з футболу.

У дванадцятому турі центральним матчем безперечно була дуель лідерів у Розсошенцях. Місцевий футбольний клуб приймав лідера першості “Атаку-Автотранс”. У безкомпромісній боротьбі мінімальну перемогу 2:1 здобули господарі. Це перша поразка гожулян, які незважаючи на фіаско залишаються на чолі турнірної таблиці.

Шанс вийти на перше місце мав “Сокіл”. Степняни на виїзді грали проти одного з аутсайдерів чемпіонату – “Вікторії” і дещо сенсаційно зіграли у результативну нічию 3:3, причому по ходу зустрічі господарі двічі були попереду з різницею у два м’ячі, спочатку 2:0, а потім 3:1. У принциповому матчі у Супрунівці зійшлися “Дукла” та “Олімп”. Завдяки голам Шпигуна та Педяша перемогу святкували гості, які залишаються на п’ятому місці. З мінімальним рахунком 2:1 “Динамо” вдома переграло терешківський “Факел”. Найрезультативнішим матчем туру виявилося протистояння “Кристалу” і “Ювенти”. Глядачі стали свідками восьми забитих голів, а перемогу здобув чемпіон з рахунком 5:3. По дублю у складі розсошан записали в свій актив Супруненко та Микитенко.