12-й гравець - 27-05-2013, 04:05 - sasa 22

Наречені Полтави підтримали Ворсклу

Наречені Полтави підтримали Ворсклу

Глядачі, які вчора відвідали футбольний матч у Полтаві між Ворсклою та ужгородською Говерлою, стали свідками, як кілька десятків молодих дівчат у сукнях наречених на стадіоні палко підтримували улюблену команду.

Саме у неділю, 26 травня, у Полтаві відбувся традиційний \”Марш наречених\”. У марші брали участь 122 дівчини в різноманітних за дизайном і вишуканістю сукнях. Наречені пройшлися від парку \”Перемога\”, де була основна програма подій, до пам\’ятника \”Слави\”. Однак дехто із дівчат вирішив продовжити свій марш і на початку другого тайму глядачі на стадіоні \”Ворскла\” побачили дівчат у всій красі.

Цікаво, що наречені прийшли на стадіон не просто подивитися футбольний матч чи себе показати. Усі вони дружньо до кінця матчу підтримували команду. Переважно чоловіча аудиторія стадіону зустріла неочікуваних і прекрасних гостей оплесками. Деякі з них вирішили навіть кинути перегляд матчу заради дівчат і перебралися поближче до прекрасної половини людства. А наречені попрямували на один із фан-секторів, де продовжували підтримувати \”Ворсклу\” до самого фінального свистка, – пише Полтава Сьогодні.

 

\"Наречені

Фото vorskla.com.ua

 

\"Наречені

Фото wglife.com.ua

 

\"Наречені

Фото vk.com

 

\"Наречені

Фото wglife.com.ua

Погода