Міні-футбол - 25-01-2011, 09:01 - sasa 24

Перші кроки другого

Перші кроки другого

На черговому розширеному засіданні виконкому Миргородської районної федерації футболу (голова Володимир Гришко) головним питанням порядку денного було організація проведення другого відкритого чемпіонату з футзалу.

Підготовка таких масових фізкультурно – спортивних заходів у краї, де народився великий Гоголь, проводиться всіма причетними до справи сторонами скрупульозно, заздалегідь, враховуючи всі проблеми до дрібниць.

Назагал цей різновид футболу набуває все більшої популярності в тому числі й на теренах Миргородщини, чому насамперед сприяє наявність спортивних баз у Полив’янській і Великосорочинській ЗОШ та особиста зацікавленість і сприяння у популяризації футзалу з боку директорів згаданих навчальних закладів Наталії Павлової та Івана Солода.

Цьогоріч у престижному змаганні виявили бажання взяти участь 20 команд(у минулому році 18). Турнір триватиме з 22 – го січня по 5 – те березня. Календар ігор уже складено. Проходитимуть вони виключно по суботах, починаючи з 9 – ої години. Колективи розбиті на дві підгрупи по 10 команд у кожній. Змагання одноколове, до фінальної пульки допускатиметься по чотири найсильніших колективи з підгрупи. Набрані очки в поєдинках між собою враховуватимуться на другому етапі. Заключні двобої за 1 – 8 – ме місця пройдуть у спортивній залі Полив’янської ЗОШ. За 9 – 20 – те – у Великих Сорочинцях.

Склад підгрупи «А»(с.Великі Сорочинці): ФК «Миргород», «Авангард» (Яреськи), «Колос»(Великі Сорочинці), «Нива»(Попівка), «Промінь»(Білики), ФГ «Татарчук» (Зубівка), ЗОШ Великі Сорочинці, ФК «Шишаки», ФК «Савинці», ФК «Кибинці».
Склад підгрупи «Б»(с.Полив’яне): СК (Петрівці), «Старт»(Хомутець), ЗОШ Полив’яне, «Хлібороб»(Шахворостівка), ФК «Ромодан», «Прогрес»(Сагайдак, Шишацький район), «Ветеран»(Ромодан), «Нива»(Баранівка, Шишацький район), «Старт – Ветерани»(Велика Багачка), ДЮСШ «Колос» – «Агротех – Гарантія»(Комишня).

Жаль, що не вдалося розв’язати фінансові й організаційні проблеми команді «Прогрес»(Зуївці), участь якої, безумовно, додала б цьогорічному чемпіонатові району з футзалу інтересу серед місцевих уболівальників.

Утім, азартне дійство започаткувало інтригу вже з першого ж дня змагання. А його відкриття зазвичай пройшло урочисто, з підняттям державного прапора під звуки гімну України в присутності представників райдержадміністрації. Після їхнього вітального слова завирували пристрасті на ігрових майданчиках. До несподіванки слід віднести нічию торішнього чемпіона району з класичного футболу «Ниви»(Попівка) в протистоянні на паркеті з командою – середняком ФГ «Зубівка» – 3:3! Далі попівчани поступилися в принциповому двобої віце – чемпіонові з класичного футболу ФК «Миргород» – 1:4, відігравшись згодом на колективові ЗОШ Великі Сорочинці – 9:1. А миргородці з рахунком 10:5 обіграли ще й ФК «Шишаки», набравши 6 очок на старті. Відзначився відомий і на обласному рівні футболіст, екс – чемпіон Полтавщини Олександр Назаренко, забивши гостям із Шишак 6 голів. За кращою різницею забитих і пропущених м’ячів спортсменів райцентру випереджає, зайнявши горішній рядок турнірної таблиці в групі «А», «Авангард»(Яреськи). Представники сусіднього району легко обіграли команду, яка вважає за благо саму участь у турнірі – ФК «Кибинці» – 9:0. Затим здолали господарів – «Колос» – 4:1.

Результати решти двобоїв у підгрупі «А»: «Промінь» – «Колос» – 1:6; ФК «Савинці» – «Промінь» – 1:5; ФК «Шишаки» – ЗОШ Великі Сорочинці – 3:2; ФК «Савинці» – ЗОШ Великі Сорочинці – 3:9; ФГ «Зубівка» – ФК «Кибинці» – 6:1.

У підгрупі «Б» стовідсотковий результат у дебюті показав тріумфатор першої відкритої першості району СК «Петрівці», вигравши у «Старта – Ветеранів» – 6:3 і «Хлібороба» – 4:2. Такий же показник, але з кращою різницею забитих і пропущених м’ячів має чемпіон району 2009 року в класичному футболі ФК «Ромодан», з двозначним рахунком розгромивши юнаків із ДЮСШ «Колос» – «Агротех – Гарантія» – 10:0 і земляків із «Ветерана» – 11:2. Хомутецький «Старт» теж серед лідерів, поклавши на лопатки «Прогрес» – 8:1 і «Хлібороб» – 3:0.

Прикметно, що юна команда господарів ЗОШ Полив’яне нікому ще не поступилася, звівши дві стартових дуелі до нічиїх: з «Нивою»(Баранівка) – 3:3, з «Ветераном» – 6:6. Останній рахунок зафіксовано в протистоянні «Старт – Ветерани» і баранівської «Ниви». Тезко миргородського чемпіона з сусіднього району теж без поразок , але й без перемог.

Ще дві зустрічі в Полив’яному минулої суботи завершилися так: ДЮСШ «Колос» – «Агротех – Гарантія» – «Прогрес» – 0:2; « Старт – Ветерани» – «Ветеран» – 1:4.

Погода