Новини - 06-07-2015, 08:07 - sasa 267

Марія Лівер – шоста у фіналі Універсіади на 100-метрівці брасом

У Кванджу (Корея) триває ХХVІІІ Всесвітня літня Універсіада, у стартах якої продовжують виступати наші земляки – вихованці спорту Полтавщини.

6 липня у вечірній програмі змагань наша землячка, вихованка полтавської школи плавання Марія Лівер, яка нині навчається у Дніпропетровській державній фінансовій академії, виступила у фінальному запливі серед жінок на дистанції 100 метрів брасом. У підсумку вона фінішувала на 6-му місці з результатом – 1 хвилина 07,94 секунди. При цьому Марія продемонструвала блискавичну стартову реакцію, а на проміжному показнику – 50 метрів (на розвороті у плавальному басейні) вона мала 2-й результат (31,31 секунди). А ось другу половину дистанції (другу 50-метрівку) вона пропливла з 6-м часом (36,63 секунди). На фініші Марія програла чемпіонці Міні Мацушимі (Японія) – 1,18 секунди. У фіналі наша землячка покращила свій результат у Кванджу, адже перед цим – у кваліфікації – вона здолала 100-метрівку брасом – за 1 хвилину 08,70 секунди, а у півфіналі – за 1 хвилину 08,38 секунди.

Блискавична стартова реакція і гарна швидкість на першій 50-метрівці дозволяють сподіватися, що саме на дистанції 50 метрів брасом (тут кваліфікації відбуватиметься 9 липня) Марія Лівер зможе у підсумку посісти значно вище місце, ніж на 100-метрівці.