СТАРОСТА Володимир
ЄЛІСЄЄВ Євген
ПАПІРОВИЧ Вадим
ГНЕПА Василь

Незважаючи на те, що команди знаходяться у різних сторонах турнірної таблиці, матч в Мукачеві вийшов по-справжньому бойовий. Якщо відверто, то рахунок на табло не зовсім відповідає подіям на полі.

Господарі поля вийшли з підсиленням в особі чотирьох футболістів основного складу, проте і в гостей на полі були досвідчені Янузі, Чичиков, Непогодов.

З перших хвилин гри закарпатці намагалися контролювати м"яч, а на 7-й хвилині цілком могли відкрити рахунок, та Міщенко не влучив по м’ячу після флангового навісу.

На 10 хвилині забили гості. Спочатку удар парирував воротар «Говерли», який вийшов далеко за межі воротарського майданчика, наступний постріл полтавчан з лінії воріт виносять оборонці, а вже третій підряд удар відбити не змогли – м’яч, вдарившись об ногу Плосконоса, влетів у сітку воріт Андрія Бендера – 0:1. Гра трохи вирівнялась й перейшла до центральної зони. Практично так тривало до кінця першого тайма.

Друга половина зустрічі вийшла більш цікавою. На 50-й хвилині поєдинку Янузі чомусь вирішив використати арсенал дзюдоїстських прийомів у штрафній ужгородців, підсікши після власного падіння захисника нашої команди, за що справедливо отримав друге попередження й залишив команду в меншості. Та недовго «говерляни» користалися чисельною перевагою, вже за дві хвилини Гринченко чомусь ліктем вдарив свого опонента по обличчю, за що удостоївся прямої червоної картки від арбітра.

Гра почала нагадувати качелі – господарі намагалися йти в атаку великими силами, гості відповідали гострими контратаками. На 71 хвилині чудову передачу на Курту вирізає Микуляк, Сергій пробиває Непогодов з труднощами справляється з ударом нападника «Говерли». А через чотири хвилини не за правилами повелися з Допілкою захисники «Ворскли» у власному штрафному майданчику. Однак, пенальті не зміг реалізувати Роберт Молнар. Через кілька хвилин атаку господарів потужним ударом метрів з 9 завершує Олег Допілка - м"яч потрапляє в перекладину...А відоме футбольне правило: не забиваєш ти – заб’ють тобі – спрацьовує стовідсотково!

Так на 81-й хвилині прохід ворсклян чудовим ударом в кут завершив Ченбай Сергій – 0:2.

А через п’ять хвилин кінцеву крапку в матчі поставив Олексій Чичиков, який холоднокровно «розібрався» з оборонцями «Говерли» і спокійно переправив м’яч повз Бендера у сітку воріт – 0:3.