ЧОРНИЙ Валерій
КАНДАУРОВ Андрій
ЛИСИЦЬКИЙ Олександр
ДЯЧЕНКО Сергій

Незважаючи на те, що погода явно не допомагала якісному проведенню матчу (весь час моросив дощ), поєдинок виявився бойовим, багатим на голеві моменти: уже на восьмій хвилині нападники господарів поля переграли оборону запоріжців. На допомогу партнерам вибіг воротар Безотосний. Такою ситуацією скористався “одинадцятий” номер “Ворскли” Дмитро Прима і спрямував м’яча у далекий кут воріт гостей — 1:0. Цей гол дещо спантеличив запоріжців. Вони припустилися багатьох помилок, особливо в захисті, і на 15-й хвилині лише чудова реакція воротаря врятувала їхні ворота від другого гола — нападник господарів поля Сергій Дяченко вдарив потужно, але прямо в голкіпера, який зумів переправити “смугастого” через поперечину. За декілька хвилин порушили правила гри полтавці, метрах у трьох від лівого кута штрафної площі, але Віктор Мусонда влучив прямо у вишикувану “стінку” господарів. На 22-й хвилині в аналогічній ситуації порушили правила гості, і потужний удар з 25-ти метрів Сергія Радевича досяг мети — 2:0.

Полтавці продовжували атакувати. Міг збільшити рахунок Олександр Чижов, але мокрий газон поля став на заваді точному ударові. Металургівці відповіли атакою, але Андрій Малюк теж “змазав”, і м’яч не влучив у ворота полтавців. На початку другої половини гри ворскляни залишилися в меншості. За атаку суперника прямою ногою, а це вже було друге порушення правил гравцем, арбітр матчу харків’янка Катерина Монзуль вилучила з поля Андрія Клименка. Полтавці ще не зуміли перебудуватися, а їхні тренери по перерві замінили половину гравців. Та цим так і не зумів скористатися “Металург”. Атакувальні дії гостей були напрочуд сумбурні, а удари по воротах “Ворскли” — неточні і несильні. До того ж воротар господарів Роман Чумак не припускався помилок: Добре грав на виходах і відбивав м’яч руками. Захисники гостей виходили далеко вперед, намагаючись допомогти нападникам. Це помітив Сергій Дяченко: він зробив націлену передачу на Олексія Ротаня, який стрімко обійшов єдиного захисника запоріжців і, опинившись сам на сам із голкіпером, вдарив у лівий від нього кут. Так, граючи в меншості, полтавці довели рахунок до великого — 3:0. І наостанок відзначу найкращих гравців в обох командах: у господарів без помилок провели матч захисники, а також Сергій Радевич, Дмитро Прима і особливо — молодий, невисокий на зріст Олексій Ротань. А також дуже активним був гравець “Металурга” Віктор Мусонда. Активним був і нападник Андрій Малюк, однак підвели його неточні удари по воротах “Ворскли”. Ця перемога “Ворскли-2” дала команді змогу залишити нарешті останнє місце у турнірній таблиці.