Стадіон: Центральний (Лубни) . (вміст 8040)

Нп СРСР ПЕТРОВ Іраклій Гравець відсутній у базі даних.
Гравець відсутній у базі даних. Гравець відсутній у базі даних.

Україна Віктор НОСОВ СРСР Матвій ЧЕРКАСЬКИЙ

Невдача в Лубнах

«Свою четверту гру в чемпіонаті країни полтавський «Колос» проводив цього разу в Лубнах, де зустрічався з херсонським «Локомотивом».
Залізничники з Херсона – давні «незручні» суперники полтавців. Ось невелика статистика. З 10 матчів, проведених полтавцями з «Локомотивом» у чемпіонатах країни, 6 наша команда програла.
На жаль, програла вона і останню зустріч, яка відбулася позавчора.
Треба сказати, що перевага гостей відчувалась — вони діяли більш активно, комбінаційно, здійснювали часті флангові прориви. Але не зважаючи на це, в першому таймі так і не відкрили рахунок. Не зробили цього і полтавці, які, до речі, мали кілька реальних можливостей забити гол. У другій половині гри залізничники гостро провели провели одну з атак і на табло з'явився рахунок 1:0 на їх користь. Він не змінився до кінця матчу.
Треба сказати, що певне значення для команди завжди має місце, де проходить матч. Футболісти ніби звикають до одного поля і почувають на ньому себе краще. Таких умов зараз у гравців «Колоса» немає, і можливо, це деякою мірою теж впливає на їх гру...».

В.ЮЛЬКО.
«Зоря Полтавщини» № 94 (12672), 21 квітня 1974 (неділя).

ПОВЧАЛЬНА ПОРАЗКА

«На стадіоні «Металіст» в Лубнах полтавський «Колос» зустрівся з херсонським «Локомотивам», котрий в минулому турі програв у Харкові — 0:4.
Найкраще в нашій команді зіграв захист. Лише кілька разів протягом матчу вступав у гру воротар «Колоса» О. Сіденко. Та перевага у полтавців була лише ігрова, позиційна, бо відкрити рахунок наші форварди так і не змогли, хоч можливостей було вдосталь. Зокрема, на 55-ій хвилині І. Петров, вийшовши сам на сам з воротарем гостей, умудрився пробити мимо нього і воріт. А на 70-ій хвилині одна в епізодичних контратак гостей закінчилась голом у ворота «Колоса». Полтавці мали в своєму розпорядженні 20 хвилин, щоб відігратися, та не було гострих дій нападаючих, в штрафному майданчику, прицільних ударів по воротах. Суддівський свисток зафіксував перемогу «Локомотива — 1:0».