Стадіон: Колос (Полтава) . (вміст 34000)

Пз СРСР ЛУТНОВСЬКИЙ Юрій Гравець відсутній у базі даних.
Гравець відсутній у базі даних. Гравець відсутній у базі даних.

Україна Юрій ВОЙНОВ СРСР Михайло ЄРМОЛАЄВ

Коли воротар на висоті

«Позавчора любителі футбола залишали полтавський стадіон «Колос» з почуттям досади. Господарі в зустрічі з армійцями Одеси показали цікавий атакуючий футбол, але... пішли з поля переможеними.
І винуватцем невдачі «Будівельника», як не дивно був воротар армійців Володимир Карєв. Він зіграв чудово, надійно — принаймні 5-6 разів врятував команду, здавалось би при безнадійному становищі.
Йшла остання хвилина матчу. Суддя призначив у ворота армійців одинадцятиметровий удар. Це був останній шанс врятувати хоча б одне очко. До того моменту господарі поля програвали — 0:1. Через помилку захисників і воротаря гості забили м'яч в одній із своїх рідких контратак.
Несподівано для гравців «Будівельника» та їхніх наставників ініціативу виконати штрафний удар взяв на себе Юрій Лутновський. Та молодого футболіста явно підвели нерви. Він пробив точно, проте несильно. Страж воріт і тут виявився на висоті — парирував удар. Відразу пролунав фінальний свисток. Полтавський «Будівельник» зазнав першої в сезоні поразки».

А. НАДІН,
суддя республіканської категорії з футбола.
«Зоря Полтавщини» № 99 (11757), 25 квітня 1971 (неділя).

Перша поразка «Будівельника»

«З першої і до останньої хвилини в матчі між полтавським «Будівельником» і армійцями Одеси територіальна і ігрова перевага була на боці, господарів, які мали чимало нагод відкрити рахунок. Однак перший і єдиний в цьому поєдинку м'яч побував у сітці воріт полтавців.
На останній хвилині матчу у ворота гостей був призначений пенальті. Його виконував Юрій Лутновський. Воротар одеситів Володимир Карєв, котрий провів матч блискуче, і цього разу виявився па висоті. «Будівельник» зазнав першої в нинішньому сезоні. поразки. Прикро, що це трапилось на своєму полі».