ПИНЗАРЬ Іван
РОСС Віктор
ВОРОНЮК Володимир

Друга поразка «Будівельника»

ЧЕРНІВЦІ. (По телефону). «Невдало складається початок сезону для футболістів полтавського «Будівельника». 9 квітня — програш львівським «Карпатам», а 13-го — невдала зустріч в Чернівцях з місцевою «Буковиною».
Матч проходив в напруженій боротьбі, але закінчився поразкою полтавців. Єдиний м'яч у ворота наших земляків забив нападаючий «Буковини» Мельник.
Попереду полтавчан — зустріч з вінницьким «Локомотивом».

«Зоря Полтавщини» № 89 (11234), 15 квітня 1969 (вівторок).

І знову поразка.

«13 квітня в Чернівцях полтавський «Будівельник» зустрічався з місцевою «Буковиною». І цього разу наші футболісти зазнали поразки з рахунком 0:1».

«Комсомолець Полтавщини» № 45 (1717), 15 квітня 1969 (вівторок).

ПЕРЕМОЖНИЙ ГОЛ

«З перших хвилин матчу на полі зав’язалась гостра, безкомпромісна боротьба. Суперники прагнули будь-що добитися перемоги, адже обидва зазнали поразки в попередніх зустрічах. Тому так нестримно, на високих швидкостях рвались до воріт нападаючі обох сторін.
Отож, від того, як зіграють захисники, залежав у великій мірі результат спортивного двобою. Якщо Грос, Ковбасюк, Чорба ще на підступах штрафного майданчика ліквідовували небезпеку, то оборонний заслін полтавців все частіше давав тріщини, крізь які просочувались наші форварди, методично «обстрілюючи» ворота «Будівельника». І, як нагорода за невтомність - на 28-ій хвилині вдало розіграну комбінацію завершує Мельник: під гострим кутом, невідпорним ударом в «дев’ятку» він забиває єдиний переможний гол!
Чому зуміли наші хлопці взяти верх над колективом, що майже ні в чому не поступається «Дніпру»? Гадаємо, причина одна: досвіду полтавців вони протиставили велику жадобу до перемоги і добились її, звівши нанівець усі зусилля гостей відігратись у другому таймі.
Отже, добрий розгін є, а це вже дещо значить на довгому шляху футбольного марафону.
Та не будемо поспішати з висновками, а побажаємо «Буковині» успіху в завтрашній зустрічі із запорізьким «Металургом».