Гравець відсутній у базі даних. Нп СРСР НЕСМІЯН Юрій
Гравець відсутній у базі даних. Гравець відсутній у базі даних.

Україна Віктор ЖИЛІН СРСР Олександр АЛПАТОВ

Перевага у господарів поля

«Житомирський "Автомобіліст" зустрівся в кубковій грі з полтавським "Сільбудом". Перший день обидві команди доклали максимум зусиль до перемоги, але матч так і закінчився безрезультатно. На другий день господарі поля й полтавчани кинулися знову на штурм воріт. І знову - безрезультатно.
Лише в додатковий, третій тайм гострий поєдинок закінчився на користь "Автомобіліста" з рахунком 1:0».

"Зоря Полтавщини" № 96 (10836), 23 квітня 1968 (вівторок).

КУБКОВЕ РОЗЧАРУВАННЯ

«Першу гру на Кубок СРСР з футбола полтавський "Сільський будівельник" провів з минулорічним чемпіоном республіки житомирським "Автомобілістом" на його полі. 90 напружених хвилин не дали переваги жодній з команд. У додаткові півгодини рахунок теж не було відкрито.
У повторному матчі господарі перемогли – 1:0. "Сільбуд" вибув з боротьби за Кубок СРСР».