Гравець відсутній у базі даних. Нп СРСР ПОПІНЕВСЬКИЙ Володимир
Гравець відсутній у базі даних. Нп СРСР МАСЛОВ Борис
Гравець відсутній у базі даних. Нп СРСР БРАТУСЬ Віктор

Тренер відсутній у базі даних. Україна Володимир АКСЬОНОВ

«Тысячи зрителей в минувшую субботу (22 апреля) заполнили трибуны городского стадиона, чтобы стать очевидцами первого матча в новом чемпионате СССР по футболу среди команд класса "Б" Украины.
Капитан "Чайки" Павел Александров и капитан полтавского "Колоса" поднимают флаг открытия первенства.
В середине второго тайма севастопольцу С.Никитенко удалось открыть счёт в этом матче.
Сегодня (26 апреля) в 17:30, "Чайка" встречается со спартаковцами Сум».

"Слава Севастополя" №83 (12360), 26 квітня 1967 (середа).

Поразка при перевазі

«Свій перший матч полтавська команда «Колос» проводила 22 квітня в місті-герої Севастополі з місцевою «Чайкою». Ці команди — давні суперники. Якщо в 1964 році перемога була на боці полтавчан (1:0 і 3:1), то
позаторік один матч виграли полтавчани, а другий — севастопольці. Торік команди виступали в рівних зонах і між собою не зустрічалися.
Свисток судді. Перші удари по м'ячу. Гра розпочалась. Полтавчани кидаються в атаку. Вже на третій хвилині Братусь міг відкрити рахунок, але його удар був неточним. Не використовують вигідних моментів для взяття воріт суперників і Борис Маслов та Володимир Попіневський.
Севастопольці мають гіршу технічну підготовленість, а тому нервують, грають на відбій.
Перший тайм закінчився безрезультатно — 0:0. Друга половина гри проходила в рівній боротьбі, захист перегравав нападаючих, толевих моментів майже не було.
Та 65-а хвилина стала для колосовців фатальною: удар з далекої відстані нападаючого «Чайки», воротар полтавчан Іван Ковач забарився з кидком і — м'яч в сітці воріт. Наші футболісти кидаються в атаку, але зрівняти рахунок їм так і не вдалося. Старший тренер команди «Колос» В. Аксьонов опротестував цю гру, в якій команда «Чайка» порушила положення розиграшу, випустивши в другому таймі на полі шостого гравця старше 23 років.
Команда «Колос» в грі із севастопольцями виступала в такому складі: воротар Іван Ковач, в захисті Володимир Якубик, Хосе Турчик, Анатолій Вітков, Юрій Андрієнко, в півзахисті Микола Дураченко, Віктор Бугаєвський, Юрій Москалець, в нападі - Володимир Попіневський, Борис Маслов та Віктор Братусь.
Чергову гру колосовці проведуть 26 квітня в Херсоні з командою «Локомотив».