Стадіон: Колос (Полтава) . (вміст 34000)

Нп СРСР ВАРЛАМОВ Юрій Гравець відсутній у базі даних.
Зх СРСР ВІТКОВ Анатолій Гравець відсутній у базі даних.

СРСР Олександр АЛПАТОВ СРСР Анатолій ЛУК'ЯНЕНКО

"Колос" зупиняє "Локомотив"

«Відбувся черговий матч між командами "Колос" (Полтава), "Локомотив" (Херсон). Гравці обох команд з самого початку нервували, часто помилялися в передачах, ударів по воротах майже не було. Це й зрозуміло, адже виграш гостей давай їм реальну можливість боротися у фіналі за звання чемпіона. Перемога ж над торішнім призером для господарів поля означала значне поліпшення турнірного становища, давала їм право вийти в першу десятку.
Саме таке завдання і поставив перед "Колосом" новий його наставник майстер спорту СРСР Олександр Опанасович Алпатов.
Нападаючі "Колоса", хоч і рідко атакували ворота суперника, все ж були небезпечними. Особливо добре грав у нападі Юрій Варламов. Він організовував атаки і зліва і справа. Одна з них закінчилась успішно: м'яч у ворота гостей послав Микола Дураченко.
В другому таймі більше довелось працювати захистові "Колоса", яким вдало диригував капітан команди Анатолій Вітков. Полтавці зводили нанівець зусилля гостей. Лише за кілька хвилин до кінця зустрічі "Локомотив" зрівняв рахунок. Отже, 1:1. "Колос" загальмував хід херсонців».

"Зоря Полтавщини" № 244 (10679), 15 жовтня 1967 (неділя).

Два несхожих тайми

«Після переконливої перемога над авангардіацими Керчі полтавський "Колос" зіграв внічию з одним із лідерів другої зони херсонським "Локомотивом".
Нападаючі "Колоса" з перших же хвилин то зліва, то справа створюють загрозливе становище біля воріт залізничників. Вміло диригує форвардами Ю. Варламов. Після прострільної передачі М. Дураченко відкриває рахунок.
У другому таймі наші хлопці грали пасивніше. Цим скористались гості і встановили рівновагу, в результаті нічия – 1:1».

В.Слюсар, позаштатний кор. "Комсомольця Полтавщини".
"Комсомолець Полтавщини" № 123 (1485), 15 жовтня 1967 (неділя).

* * * *
«Херсонський «Локомотив», який зараз проводить заключне турне по стадіонам суперників, минулого четверга зустрічався в Полтаві з місцевою командою «Колос». Гра не принесла переваги жодній з сторін і закінчилася внічию – 1:1».