Нп СРСР ВОЛОШИНОВИЧ Ярослав

СРСР Віктор ЖИЛЬЦОВ СРСР Віктор ФОМІН

КОВАЛЬ Андрій

ПЕРЕД ФІНІШЕМ

«6 жовтня відбувся сьомий тур змагань серед українських команд, які виборюють 29 — 39 місця.
В Полтаві станіславський «Спартак» зустрівся з «Колгоспником». Це знайомий прикарпатцям суперник. У двох попередніх зустрічах кожна команда перемагала на своєму полі з мінімальним рахунком — 1:0.
Ось що повідомив про звітній (третій) матч тренер команди «Спартак» В. Качур. «Наш колектив грав наполегливо, всі 90 хвилин спартаківці атакували. Склад в якому виступала команда, такий: Микулець, Павліський, Шитий, Данільчук, Думанський, Петраш, Форочев (колишній гравець долинського «Нафтовика»), Гурик, Шанько, Коваль і Сак. В першому таймі рахунку не було відкрито. На 10-ій хвилині другом тайму Гурик (№ 8) забив вирішальний гол».

«Прикарпатська правда» № 201, 9 жовтня 1962 (вівторок).

ПОГАНА ТРАДИЦІЯ

«Вже увійшло в традицію для полтавського "Колгоспника" програвати матч за матчем. Так сталося і в зустрічі із "Спартаком" Станіслава.
З перших хвилин наші земляки мали ігрову та територіальну перевагу. Вони створювали чимало гострих моментів біля воріт спартаківців, які захищав майстер спорту Є.Микулець, колишній гравець московського "Спартака". Але безплідні атаки - так можна їх назвати, бо нападаючі В.Попіневський, А.Штриголь, Б.Маслов, Л.Леонов дуже багато втрачали часу на обробку м'яча перед завершальним ударом, - не принесли успіху. Поки що знову поразка полтавчан. Рахунок 0:1.
Нашим футболістам залишилось зіграти чотири матчі на першість УРСР. А потім - відповідальні перехідні ігри з чемпіоном області 1962 року за право грати в наступному році у класі "Б". До них потрібно готуватись серйозно, бо коли гра "Колгоспника" не покращиться, то над ним нависне загроза залишити клас "Б".