Пз СРСР ЧИСТЯКОВ Олександр

СРСР Віктор ЖИЛЬЦОВ СРСР Дмитро ВАСІЛЬЄВ

КУЛИК Олександр

Матч невикористаних можливостей

«Коли перша половина гри між командами класу "Б" "Торпедо" Харків - "Колгоспник" Полтава закінчилась і футболісти пішли відпочивати, рахунок був 1:0 на користь господарів поля. Та один рахунок далеко не відображає усього того, що відбувалося на полі.
Становище команд у ході гри було схоже на таку картину: допитливий учитель ставить серію добре завчених питань, а несміливий учень, збиваючись, не встигає на них відповідати. У ролі вчителя були господарі поля, які по суті були й господарями становища. Більше того, перша половина гри - це гра в одні ворота. Футболісти "Колгоспника" загрожували воротам гостей майже через кожні 1,5-2 хвилини. Але при такій територіальній та ігровій перевазі лише один м'яч загнали у сітку торпедівців. До речі, це сталося аж на 44-й хвилині.
Забив його головою наймолодший гравець "Колгоспника" Глоба. Це був його перший гол у класі "Б".
Полтавчани побудувавши свій тактичний варіант, з чотирманападаючими, не зуміли повністю його використати. Нападаючим бракувало сильних завершальних ударів. У Золотухіна (№10), Бітудіна (№9), Сабо (№7), Ячнєва (№8) невистачило точного розрахунку, потрібної швидкості. Тому-то перша половина матчу - це гра невикористаних можливостей.
Друга половина гри відзначилася не лише різкістю, а й грубістю гостей. Харків'яни частіше стали вдаватися до недозволених прийомів. А суддя Г.Заломаєв (Ленінград) не зміг присікти їх.
На останній хвилині гри суддя призначив одинадцятиметровий штрафний удар по воротах полтавчан, і рахунок зрівнявся – 1:1.
Обидві команди вписали собі по одному очку».