Останні новини - 07-05-2011, 09:05 - sasa 27

100 матчів Павлова біля керма \»Ворскли\» в українській еліті

100 матчів Павлова біля керма \»Ворскли\» в українській еліті

Виїзний матч з київським \»Арсеналом\» став для головного тренера \»Ворскли\» Миколи Павлова сотим, проведеним на містку полтавської команди.

 

Його підопічні з такої нагоди розщедрилися на перемогу, яка стала для Миколи Петровича 36-ю за час перебування в якості наставника полтавців. Стільки ж на його рахунку поразок, а нічиїх — 28. Різниця м\’ячів — 112:101.

За кількістю матчів в еліті у керма \»Ворскли\» Павлов у реєстрі тренерів ворсклян перебуває на першому місці, а от за сумарною кількістю ігор у вищій / Прем\’єр лізі — на другому (поступається він лише Мирону Маркевичу). У екс-тренера \»Дніпра\», \»Динамо\», \»Таврії\» та \»Іллічівця\» стало 432 матчу на посту головного тренера в еліті, в яких він домігся 181-ї перемоги, 109 поєдинків звів внічию і 142 програв. Різниця м\’ячів — 580-478.

Відзначимо, що \»Ворскла\» — третій клуб для Павлова, біля керма якого він провів не менше сотні матчів. Очолюючи \»Дніпро\», Микола Петрович записав у свій актив рівно 100 ігор, а за кількістю поєдинків, проведених у \»Іллічівці\» (212), він не так давно лідирував в реєстрі тренерів, які працювали з одним колективом. Лише минулого тижня його обігнав Мірча Луческу.

 

ua-football.com

Погода