Новини - 22-10-2015, 10:10 - sasa 138

12-річна Карина Рогозна завоювала \”бронзу\” дівочого чемпіонату країни з важкої атлетики

У Кам\’янець-Подільському відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат (до 13 і до 15 років), в якому виступили юні атлети з Кременчука.

У першості серед дівчат до 13 років 12-річна кременчужанка Карина Рогозна завоювала бронзову медаль у двоборстві з результатом – 80 кг (34+46). У той же час у поштовху наша землячка завоювала малу срібну медаль з результатом – 46 кг. Тут у двоборстві кременчужанка поступилася лише чемпіонці Ельвірі Борозній (Харків) – 93 кг та срібній призерці – Дар\’ї Власовій (Донецька обл.) – 82 кг.

У першості серед юнаків до 15 років кременчужанин Богдан Вайжгела у двоборстві (до 77 кг) посів 7-е місце з результатом – 209 кг (96+113).