- 04-11-2012, 09:11 - sasa 190

9:2 – улюблений рахунок \”Кальвадоса\”

Кубок «Динамо». ХК «Кальвадос» – ХК «Харківські тигри» – 9:2 (1:1; 1:1; 7:0)

ХК «Кальвадос» здобув другу перемогу на Кубку Динамо, що проходить у Харкові. Цього разу був битий ХК «Харківські тигри». В першому та другому періодах команди закидали по одній шайбі кожна. А ось в третьому закидали тільки полтавчани, відвантаживши у ворота харків’ян сім сухих шайб. 9:2 – друга крупна перемога ХК «Кальвадос». У полтавців шайби закидали: Володимир Кладковий – 4, Ельдар Махмудов – 3, та по одному разу відзначились Олександр Конопльов та Олег Геращенко. Нагадаю, що в першому матчі, на цьому турнірі, полтавчани перемогли ХК “Сахарні Ведмеді” з Куп’янська з рахунком 7:3. Список бомбардирів очолив Володимир Кладковий. За системою гол+пас він набрав 9(7+2) пунктів, другим йде інший полтавець Ельдар Махмудов – 7(5+2).

*  *  *

Відкрита першість міста Кременчука, де ХК «Кальвадос» є єдиним представником Полтави, взяла паузу яка пов’язана з реконструкцією льодової арени «Айсберг» (розширюють майданчик до стандартних розмірів та  збільшують кількість глядацьких місць). Останню свою гру перед перервою, підопічні Юрія Товми зіграли із хокейною командою міста Лубни і перемогли з рахунком 9:2. Ця перемога дозволила полтавчанам закріпитися в турнірній таблиці на третій сходинці. Попереду тільки ХК «Кременчук» та ХК «Кременчук – юніори».