Першість Полтавщини - 23-04-2010, 09:04 - sasa 10

А судді хто?

А судді хто?

Завтра розпочнеться чергова першість Полтавщини з футболу. У цьогорічних змаганнях беруть участь 38 команда, які виступають в двох лігах.

До вашої уваги суддівські призначення на матчі першого туру.

Перша ліга

25 квітня


Колос Кобеляки ― Колос Дмитрівка
Головний арбітр: Біліченко О. (Полтава)
Асистенти: Гостіщев С., Тулін В. (Полтава)
Делегат: Алєксюк О.

Колос Зіньків ― Псел Гадяч
Головний арбітр: Павлюченко А. (Лубни)
Асистенти: Березняк В., Бортник С. (Лубни)
Делегат ФФПО: Олексенко В.


ФК Миргород ― ФК Пирятин
Головний арбітр: Харахайчук А (Кременчук)
Асистенти: Опришко Я., Пащенко О. (Кременчук)
Делегат: Брагинець А.


ФК Лубни ― Гірник Кременчук
Головний арбітр: Павлюченко Ю. (Полтава)
Асистенти: Дробітько О., Кривогуз О.(Полтава)

ФК Велика Багачка ― Темп Градизьк
Головний арбітр: Кулик О. (Лубни)
Асистенти: Юрченко Ю., Гайдук М. (Лубни)
Делегат: Слюсар В.

Друга ліга

24 квітня

Че-Ка Піщане – Авангард Яреськи
Головний арбітр: Щербаков Б. (Кременчук)
Асистенти: Скирда О., Авраменко О. (Кременчук)
Делегат: Корбка О.


ФК Лохвиця ― Катюша Тополеве
Головний арбітр: Ляшенко С. (Миргород)
Асистенти: Надутик Ю., Надутик Б. (Миргород)
Делегат: Парасич І.

ФК Шишаки – ФК Рокита
Головний арбітр: Сердюк Д. (Полтава)
Асистенти: Матяш О.-мол., Говтвяниця О. (Полтава)
Делегат: Чередник В.

Старт Стасі – ФК Карлівка
Головний арбітр: Палаженко Р. (Кременчук)
Асистенти: Малик В., Горячковський (Кременчук)
Делегат: Слюсар В.


Нива Філенкове – Маяк Котельва
Головний арбітр: Кривогуз О. (Полтава)
Асистенти: Дробітько О., Матящ О. (Полтава)
Делегат: Ходирєв С.


25 квітня

Харчовик Червонозаводське – Зоря Гоголеве
Головний арбітр: Ляшенко С. (Миргород)
Асистенти: Надутик Ю., Надутик Б. (Миргород)
Делегат: Гришко В.


ФК Глобине – Атлант Семенівка
Головний арбітр: Чернишов В. (Кременчук)
Асистенти: Яненко О.-стар., Скрипник (Кременчук)
Делегат: Брюхов П.

Металіст Хорол – Олімпія Оржиця
Головний арбітр: Попович О. (Кременчук)
Асистенти: Капшук В., Проценко А. (Кременчук)
Делегат: Тулєпов С.


Візит Диканька – Стандарт Нові Санжари
Головний арбітр: Горський В. (Кременчук)
Асистенти: Сухенко Є., Біхтін І. (Кременчук)
Делегат: Панченко В.


ФК Решетилівка – Газовик Базилевщина
Головний арбітр: Коломієць С. (Полтава)
Асистенти: Няйко А., Горбенко Р. (Полтава)
Делегат: Сирота К.


Космос Воскобійники – Ворскла-Автотранс Опішне
Головний арбітр: Харченко В. (Диканька)
Асистенти: Барило С., Єрмакова О. (Полтава)
Делегат: Качан В.

Харчовик Артемівка – Чайка Дейкалівка
Головний арбітр: Гогоць В. (Полтава)
Асистенти: Ромащенко А., Шнейдер Е. (Полтава)
Делегат: Чередник В.

Погода