Останні новини - 12-05-2011, 09:05 - sasa 30

Анатолій Абдула — арбітр матчу \»Ворскла\» — \»Шахтар\»

Анатолій Абдула — арбітр матчу \»Ворскла\» — \»Шахтар\»

Матч 29-го туру між \»Ворсклою\» та \»Шахтарем\» обслуговуватиме суддівська бригада на чолі з арбітром у полі Анатолієм Абдулою з Харкова

 

Цей харківський рефері судив всього три матчі за участю ворсклян. Правда і цього виявилося достатньо, аби пам\’ятати цю особу. 16 березня 2008 року Абдула вперше судив матч на найвищому рівні України. Це була гра в Києві на НСК \»Олімпійський\» \»Арсенал\» — \»Ворскла\». Тоді харків\’янин поставив два пенальті у ворота команд, які викликали сумніви. Причому пенальті у ворота \»Ворскли\» стала вирішальним у матчі, господарі перемогли — 3:2.

 

Другий матч Абдула судив матч за участю \»Ворскли\» у першому колі цьогорічного чемпіонату. Гра \»Севастополь\» — \»Ворскла\» завершилася нульовою нічиєю, а суддівство рефері вже не викликало запитань, можливо тому, що сама гра була доволі мирною.

 

Третій матч за участю Абдули відбувся на весні цього року. У Києві \»Динамо\» приймало \»Ворсклу\» і перемогло 2:0. Тут теж особливих нарікань робота харківського рефері не викликала.

 

Отож, четвертий матч Абдули проти \»Ворскли\» і вперше рефері приїде судити матч у Полтаву.

 

Допомагатимуть Абдулі арбітри на лінії — Ігор Пономаренко (Миколаїв) та Леонід Ярмолинський (Київ). Резервний арбітр, він же гоовний рефері матчу молодіжних складів — Володимир Романов (Дніпропетровськ). Інспектор ФФУ — Ярослав Грисьо (Львів).

 

Нагадаємо, що матч \»Ворскла\» — \»Шахтар\» відубдеться 14 травня у Полтаві на стадіоні \»Ворскла\». Початок о 14 годині. Пряма трансляція на каналі \»Футбол\».

Погода