Прес-конференції - 30-09-2013, 01:09 - sasa 22

Анатолій Момот: Ворскла нічим не поступалися Динамо

Анатолій Момот: Ворскла нічим не поступалися Динамо

Прес -конференція головного тренера полтавської Ворскли Анатолія Момота:

— Кияни почали дуже агресивно. Потім ми впоралися із хвилюванням, стали контролювати м\’яч і нічим не поступалися. Може бути треба було грати через фланги. Якщо пам\’ятаєте, у першому таймі ми трохи “звалили\» на правий фланг, часто саме через нього атакували. От би перевести м\’яч на протилежний, так не виходило. Після отриманої переваги в рахунку і чисельній більшості у гравців з\’являється інша стратегія, при цьому ми не грали на відбій, на утримання. Ми хотіли контратакувати, збільшити рахунок. Прикро пропускати гол на останніх хвилинах або секундах. Де знайдеш, де втратиш, як кажуть. І Луцьк, і Севастополь, і Чорноморець — на останніх хвилинах результат змінювався. Тренерська рада дуже вдячна хлопцям за самовіддачу. Перед цим із Луцьком 120 хвилин непроста гра було. Пропускав матч Дедечко. Ось і сьогодні Маркоскі отримав 4-у жовту і пропустить наступну гру з Таврією.

Ми намагаємося грати у футбол, навіть у тому ж Донецьку — були непогані моменти. Ми на правильному шляху і будемо прогресувати надалі. Хочу подякувати всім уболівальникам, які прийшли нас підтримати. Це не тільки полтавці, а й з районних центрів області. Напевно вони отримали задоволення від футболу.

— Олег Блохін заявив, що Годулян вбив гру, вбив Динамо. Виходить, що Ворскла на полі нічого не створила сама?
— Це думка головного тренера Динамо Київ. Ми питання суддівства не коментуємо і краще залишимо це питання на розгляд компетентних органів. Але ми не можемо сказати про себе: мовляв, вийшли, стояли і були хлопчиками для биття. Щось виходило, щось ні. Проти Динамо вигравати 2:1 — це непоганий результат, там кожен індивідуально класний футболіст. У киян йде становлення гри, але це внутрішні проблеми київського Динамо. Виглядали ми гідно проти них.

— Була провокація з боку вашого гравця?
— Я зайшов у роздягальню і запитав у Курилова про епізод. Той каже, що Ідейє просто пробігав і стегном вдарив його, стоячого без м\’яча на місці. Які провокації? Що він спеціально впав? Такий боєць як Курилов не буде симулювати і падати.

— Оцініть гру Яховіча.
— Ми довго \»народжували\» футболіста, нападника, якого шукали. Його двома матчами за клуб тренери задоволені. Сподіваюся, що надалі він додасть, йому необхідно покращувати фізичні кондиції. Поки ми з ним вгадали. Подивимося, що буде далі.

— Може варто тренувати гру 10 проти 11?
— (Сміється). Ми думали над цим. Навіть 9 проти 11-ти. Був матч з Арсеналом, коли вилучили гравця і ми, тренери передбачили кінцевий результат, проблеми. Я врахував ваші побажання і будемо на тренуваннях виправляти гру в більшості. Спасибі вам.

Погода