Інтерв'ю гравців, тренерів - 19-05-2010, 02:05 - sasa 31

Андрій Пятов: \»З\’їздив до Гриші на весілля\»

Андрій Пятов: \»З\’їздив до Гриші на весілля\»

Наш дзвінок застав воротаря «Шахтаря» Андрія Пятова на базі харківського «Металіста», де зараз проходить тренувальний збір національної команди. З цього і почалася розмова.

— Ти вчора приїхав до табору національної збірної. До цього був удома?
— В принципі, так — весь цей час провів у Донецьку. І ще з\’їздив до Полтаву — до друга на весілля. До Гриші Ярмаша. Усе пройшло чудово!

— Як пройшли перші тренування під керівництвом Мирона Маркевича? Як працювати під його керівництвом?
— Добре! Особисто мені сподобалося. Спокійний та адекватний тренер, який прекрасно знає, яке завдання перед ним стоїть. Він добре розуміє, як керувати командою і як порозумітися з кожним футболістом.


— Ти довго не бачився з партнерами за збірною…
— Нічого екстраординарного — зазвичай зустрілися. Дійсно давно я з деякими з них бачився. А з деякими взагалі перший раз зустрілися, зараз поспілкувалися, познайомилися ближче.


— Окрім тебе у збірній ще два воротарі — Горяїнов та Дикань. У вас була якась загальна бесіда з головним тренером стосовно плану роботи?
— Та ні, такого не було! (Сміється.) Кожен займається своєю справою, працює та тренується. Нас усіх викликали до збірної, і це для кожного велика честь та відповідальність. У нас абсолютно нормальні, дружні стосунки. Ми абсолютно без проблем спілкуємося один з одним, розмовляємо.

— Перші тренування були такими, що поступово \»втягують\», ознайомлювальними, або ж відразу довелося викладатися?
— Звичайно, спочатку пішли \»втягуючі\» тренування. Важко після тижневої відпустки відразу стартувати! Почали із специфічної роботи — більше розтяжок, різних вправ. Помалу входимо у ритм.

— Між тренуваннями чим зазвичай займаєтеся?
— Ми ж за містом, на базі «Металіста». Тут прекрасне місце — спокійне, тихе, красиве. Зараз відпочиваємо, у нас доки два тренування на день. У вільний час спимо або дивимося фільми.


— У неділю у Харкові відбувся фінал Кубку…
— Да-а, я дивився по телевізору. Дуже цікавий матч, справжній кубковий! У мене є знайомі і у «Металургу», і у «Таврії», тому я вболівав за видовищний футбол. Думаю, усі залишилися задоволені. Гра тривала сто двадцять хвилин — що ще потрібне для кубкової гри? Тим більше, це був фінал.

— За дружиною та донькам встиг скучити?
— Звичайно, а як ви вважаєте? (Сміється.) Я їх відправив до Туреччини відпочивати.

Прес-служба ФК «Шахтар»

Погода