Новини - 30-07-2015, 12:07 - sasa 170

Андрій Безуглий – шостий на Євро-2015 з марафонського веслування на каное

У словенському містечку Бохінь – на однойменному альпійському високогірному озері Бохінь – відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное на марафонських дистанціях, в якому виступив представник Полтавщини Андрій Безуглий.

Наш земляк змагався у першості серед молоді (до 23 років) і посів 6-е місце у веслувальному марафоні на каное-одиночці з результатом – 2 години 01 хвилина 05,44 секунди. Тут чемпіоном став Левент Балла з Угорщини (1 година 53 хвилини 34,72 секунди).

У той же час, у першості серед чоловіків – на каное-двійці – Андрій Безуглий з Михайлом Приходьком не змогли фінішувати на марафонській веслувальній дистанції, на якій чемпіонами Європи стали Мартон Кьовер-Адам Дйоче (Угорщина).