Футбол Полтавщини - 28-08-2013, 02:08 - sasa 24

Андрій Зав\’ялов: Для нас це була вирішальна гра

Андрій Зав\’ялов: Для нас це була вирішальна гра

По завершенню календарної гри 8 туру ФК «Карлівка» – «Енергія» (Миколаїв) наставник карлівчан прокоментував хід поєдинку.

Андрій Зав\’ялов, головний тренер ФК «Карлівка»:

 

«Ми ретельно готувалися до цієї гри, розуміючи її важливість для колективу. Вона була визначальною, адже за підсумковим результатом можна було робити певні висновки – ми або падали в прірву, або потихеньку починали викарабкуватися звідти, куди потрапили. Дуже приємно, що сьогодні нам пощастило. Ми перебороли себе, забили у ворота суперників швидкий м’яч. Але, на жаль, він дещо заспокоїв моїх підопічних і вони вже на 10-й хвилині чомусь почали грати на утримання рахунку, на деякий час віддавши середину поля. За що й поплатилися перед самісінькою перервою. В цьому епізоді був помітний сумбур у захисті, що й призвело до взяття наших воріт.

У перерві ми внесли корективи у півзахисті, а також кинули в бій свіжого Фомича, який у другому таймі виконав той об’єм роботи, якого ми від нього вимагали. Ми проявили характер, включили швидкості, надійніше зіграли в обороні, за що й були винагороджені другим переломним м’ячем, який хоча й після рикошету, але все ж таки потрапив у ворота. Що стосується новачків, то вони були дещо виснажені, адже, перебуваючи в нас на оглядинах, за три дні провели два спаринги. Тож, сподіваюся, що в майбутньому вони будуть ще активнішими, демонструватимуть добротний футбол. Хотілося б, щоб це сталося уже в наступному матчі у Кривому Розі, де ми будемо грати лише на перемогу. Сьогодні ж надзвичайно приємно, що по завершенню гри, глядачі проводжали команду оплесками, а цього, повірте, потрібно заслужити.»

Андрій ГОНЧАРЕНКО,

прес-аташе ФК «Карлівка»

Погода