- 31-07-2015, 10:07 - sasa 250

Анна Плотіцина – чемпіонка України

У Кіровограді, де триває чемпіонат країни з легкої атлетики, вже у перший день змагань, 30 липня, наші земляки завоювали золоту медаль.

Чемпіонкою країни серед жінок з бігу на 100 метрів з бар’єрами стала Анна Плотіцина (Полтавська-Київська обл.). У фінальному забігу вона перемогла з результатом світового рівня – 13,07 секунди, маючи велику перевагу над суперницями. Більше, ніж на пів секунди чемпіонка випередила срібну призерку Юлію Должкову з Дніпропетровська (13,64 сек.).

\"Анна
Також у вчорашній вечірній сесії змагань полтавка Тамара Твердоступ з бігу на 1500 метрів у кваліфікації показала 2-й результат – 4 хвилини 30,09 секунди. При цьому від лідера кваліфікації – Наталії Тобіас (Донецька обл.) – наша землячка відстала, як кажуть, лише на \”половину черевика\” – тільки на 0,04 секунди. На дистанції бігу 1500 метрів усе вирішиться сьогодні, 31 липня, після фінального забігу.

Полтавка Інна Синиця у першості з жіночого легкоатлетичного семиборства після першого дня цього турніру (після 4-х видів із 7-ми) перебувала на 3-му місці – 3009 очок. Але тут нашу землячку торкнулася негативна динаміка: якщо у перших двох видах вона виступила гарно (біг 100 метрів з бар’єрами – 855 очок, стрибки у висоту – 891 очко), то у двох наступних видах Інна багато втратила (штовхання ядра – 639 очок, біг 200 метрів – 624 очка). Від двох лідерів жіночого семиборства полтавка відстає вже на понад 200 очок, а інші суперниці впритул \”дихають у спину\”.