Новини - 08-10-2015, 11:10 - sasa 253

Анна Плотіцина – четверта на Всесвітній \”Мілітаріаді\” у жіночій естафеті 4х100 метрів

Сьогодні, 8 жовтня, у Мунгйонгу (Республіка Корея) на Всесвітніх спортивних іграх військовослужбовців – Всесвітній спортивній \”Мілітаріаді\” – наша землячка Анна Плотіцина у складі армійської жіночої збірної України виступила у фінальному забігу естафети 4х100 метрів.

Збірна України (Наталія Погребняк, Олеся Повх, Анна Плотіцина, Єлизавета Бризгіна) фінішували у фіналі на 4-му місці з результатом – 45,16 секунди. Тут українок випередили: чемпіонки – Бразилія (43,87 сек.), срібні призерки – Росія (44,20 сек.) та бронзові призерки – Китай (45,05 сек.).

Перед цим, нагадаємо, наша землячка Анна Плотіцина також посіла 4-е місце на Всесвітній спортивній \”Мілітаріаді\” у своєму коронному номері програми – бігу на 100 метрів з бар\’єрами.