- 07-09-2015, 12:09 - sasa 166

Анна Плотіцина – четверта в Італії у турнірі Cittа di Padova

В Італії відбувся 29-й міжнародний турнір з легкої атлетики Cittа di Padova (Місто Падуя), в якому у складі збірної України виступила Анна Плотіцина (Полтавська-Київська обл.), яка минулого місяця виступала на чемпіонаті світу в Пекіні.

У Падуї Анна Плотіцина посіла 4-е місце з бігу на 100 метрів з бар’єрами з результатом – 13.48 секунди – із зустрічним вітром – 2,7 м/сек. (у цьому році кращий результат Анни був – 13,00 сек.). В Італії нашу землячку випередили Жасмін Стоуерс із США (13,29 сек.), Ніна Морозова з Росії (13,37 сек.) і Крісті Кастлін із США (13,42 сек.).

Інша наша землячка Ольга Ляхова з Кременчука, виступ якої заздалегідь анонсувався в Італії, до Падуї не прибула і її ініціали були видалені зі стартових протоколів у день змагань. А тим часом тут на \”дистанції Ольги\” – 800 метрів – перемогла представниця Африки Франсіна Нійонсаба (Бурунді) – з результатом – 1 хвилина 59,62 секунди. Іншими словами, Ольга Ляхова могла б у Падуї здобути перемогу, адже цього року вона неодноразово фінішувала з кращими результатами, ніж в Італії показала легкоатлетка з Бурунді.