Новини - 05-11-2015, 04:11 - sasa 192

Антон Чигирик завоював \”золото\” турніру \”Lviv Judo Open 2015\”

У Львові відбувся унікальний за програмою та представництвом турнір із дзюдо – \”Lviv Judo Open 2015\”, в якому змагалися чоловіків та жінки, кадети та юнаки і дівчата, за підсумками якого борці із Комсомольська завоювали 4 медалі: золоту, срібну і дві бронзові.

Переможцем \”Lviv Judo Open 2015\” серед чоловіків став 22-річний комсомольчанин Антон Чигирик, який у фінальному поєдинку вагової категорії до 73 кг переміг на татамі Артема Войцеховського (Львів).

Срібним призером серед юнаків (11 років та молодші) став наш земляк Олександр Клепінін, який у фінальному поєдинку вагової категорії до 29 кг програв Артуру Слепченку (Київ). У цій же віковій номінації бронзовим призером – у ваговій категорії до 35 кг став Юрій Аладашвілі.

Серед юнаків (13 років та молодші) комсомольчанин Данило Биков завоював бронзову медаль у ваговій категорії до 60 кг.