Останні новини - 27-01-2013, 04:01 - sasa 6

Арменд Даллку мріє зіграти разом із братом за \”Ворсклу\”

Арменд Даллку мріє зіграти разом із братом за \”Ворсклу\”

Захисник «Ворскли» Арменд Даллку відповів на кілька запитань журналістів клубної прес-служби.

Про спарингу з «Динамо»
 
«У таких іграх результат не важливий, головне показати хорошу гру і взаєморозуміння з партнерами. Нам трохи заважав вітер, ми прагнули грати низом для того, щоб добитися результату. Завдяки злагодженим діям, нам вдалося забити по голу в кожному таймі».

Про роль капітана у вчорашній грі

«У нас в команді є постійний капітан. Просто вчора мені довірили цю роль на один тайм. Зрозуміло, що від цього відповідальності додається. Я як центральний захисник керував діями партнерів в обороні, підказував. У другому таймі капітаном вже був Янузі. Ахмед ще й гол забив (сміється)».

Про відпустку
 
«Відпустка, в основному, провів вдома. Так як більше часу я знаходжуся в Україні, то для мене найкращий спосіб відпочити – побувати в рідній Албанії. Хоча там я теж довго перебувати не можу, знову сумую за Полтаві. Ми з моєю дружиною Енін дозволили собі тільки невеликий тур на автомобілі по сусідніх Балканським країнам. Адже їхати кудись далеко і надовго нас не відпускає наш маленька дитина».

Про музей «Ворскли»
 
«Безумовно, я чув про музей, мені розповідали хлопці. Ще я читав про це в інтернеті. Бачив, що багато ветеранів футболу відвідали відкриття. Керівники клубу були. Музей – це чудово. Треба пам\’ятати свою історію і примножувати здобутки. Таке «сховище» футбольних експонатів допоможе майбутнім поколінням більше дізнатися про команду: від її становлення до сучасної історії. Я туди подарував свої бутси, вони примітні тим, що в них я грав багато ігор в нашому вдалому кубковому сезоні».
 
Про молодшого брата

«Для нього зараз головне – влитися в колектив, досконало оволодіти мовою, налагодити відмінні взаємини і розуміння з партнерами. Адже у футболі без цього – нікуди. На секунду спізнився з підказкою – і може трапитися гольова атака. Йому ще треба багато працювати, рости і розвиватися як гравцю. У молодіжному складі – кваліфікований тренерський штаб. І Володимир Прокопиненко, і Геннадій Медведєв колишні футболісти – вони все розуміють і допоможуть Ардіну. У нас в країні молодим футболістам піти особливо нікуди. А тут у нього є шанс».

Про свою мрію

«Я б хотів зіграти разом зі своїм братом. У нас би з ним була б відмінна зв\’язка. Він, як і я, може грати в центрі оборони або праворуч. Я думаю, що у нас буде така можливість, адже я ще нестарий (сміється)».

Погода