ФК Полтава - 07-09-2012, 10:09 - sasa 65

Без голів

Без голів

ФК Полтава – Нафтовик – 0:0
ФК Полтава: Романенко, Одинцов, Даценко, Кучеренко, Цапій, Сагайдак (Степанишин, 80), Бідненко, Бессалов (Козоріз, 83), Скепський, Кіцута (Зеленевич, 68), Івашко (Сірик, 55).
Нафтовик: Чурілов, Бояринцев, Войцеховський (Кремнчуцкій, 53), Євстаф\’єв (Ховбоша, 23), Башлай, Васильєв (Єрмак, 71), Артюх (А.Яровенко, 65), Саванчук, Даудов, Полтавець.
Попередження: Цапій, 28, Івашко, 45 +2 – Єфстаф\’єв, 9, Полтавець, 28, Башлай, 86.
Вилучення: Полтавець, 60 (друге попередження)

6 вересня. Полтава. Стадіон \”Локомотив\”. 1500 глядачів.

Напевно, підсумковий рахунок вірно відображає те, що відбувалося на полі. Обидві команди намагалися, граючи приблизно в однаковій манері: з одним нападником, який добре грає головою. У \”Полтави\” це Руслан Івашко, у гостей… знайомі обличчя – Роман Полтавець. Крім нього за охтирської команди виступають екс-полтавці Сергій Артюх і Євген Радіонов, який ще кілька тижнів тому був у нашій команді.

У дебюті активніше були полтавські футболісти і Скепський втратив можливість відкрити рахунок. Після стартового натиску гра вирівнялася, але захисники перегравали нападників. Лише раз Полтавцю вдалося вийти на ударну позицію, але Романенко кулаками відбив м\’яч на кутовий. Що стосується полтавських гравців, то всю гру в них не виходило віддати останню гостру передачу. Те що віддавали, або не годилося по виконанню або перехоплювали суперники. А тут ще на початку другого тайму Івашко смикнув м\’яз і залишив поле. Хто знає, якби залишився він у грі і як би закінчився матч? Гості відповіли стрибком Полтавця ногами в Романенка, який Мітровський оцінив другою жовтою карткою. Однак, футбол – не хокей, де відсутність одного гравця більше помітно. У побудовах \”нафтовиків\” нічого особливо не змінилося: щільна оборона, самовіддача і підстраховка. Містяни ж, прагнучи швидше розіграти зайвого, поспішали і, за великим рахунком, явних моментів для взяття воріт Чурілова не створили. Лише наприкінці матчу Козоріз заробив небезпечний штрафний, але у Кучеренка удар не вийшов, розповідає прес-служба ФК \”Полтава\”.

Погода