Першість Полтавщини - 21-04-2013, 10:04 - sasa 201

Без Ворскли і Привата

У групі Б першої ліги першості Полтавщини відбулося 3 із 4 заплановованих матчі

Поки що в групі Б змагаються дев’ять команд. Не гратимуть «Ворскла-Газовик» (Опішне) і «Приват-Альянс» (Машівка). Не виключено, що через фінансові труднощі зніметься і команда «Елеватор» (Селещина).

Один із фаворитів групи команда «Чайка» (Дейкалівка) вдома прогнозовано переграла з рахунком 2:0 «Вікторію» з Первозванівки. Як повідомив тренер господарів Ігор Долгошеєв, в його команді відзначилися голами Олександр Ляшенко та Ігор Корнієнко. Юнаки: 0:2.

Кобеляцький «Колос» вдома з мінімальним рахунком 1:0 ледве переміг команду «Нива» (Кошманівка). На 43 хвилині матчу лік голам у цьому сезоні відкрив Євген Безуглий. Такий рахунок втримався до фінального свистка. Щоправда, кошманівці могли привезти до дому очко, але за 3 хвилини до завершення поєдинку вони не змогли реалізувати пенальті. Юнаки: 3:0

У Нових Санжарах місцевий «Стандарт» поступився «всуху» 0:3 команді «Маяк» з Котельви. У гостей два м’ячі забив Дмитро Минчинський і один Андрій Гаврилюк. Юнаки: 1:2.

Матч ФК «Рокита» – ФК «Карлівка-2» перенесено на прохання карлівчан.

Команда «Елеватор» (Селещина) була вільна від ігор у першому турі.