Останні новини - 17-11-2010, 11:11 - sasa 71

Безус поїхав до Чехії

Безус поїхав до Чехії

У понеділок, 15 листопада, молодіжна збірна України вирушила до Чехії, де 17-го числа в містечку Угерське-Градіште проведе товариський матч з місцевою командою 21-річних.

Слід відзначити, що наставник нашої «молодіжки» вирішив викликати на цей спаринг гравців 1990 та 1991 р. н. Тоді як суперники виступатимуть своїм найсильнішим складом, сформованим з виконавців 1988 та 1989 р.н. Зазначимо, що саме ця команда стане одним із суперників збірної України в груповому турнірі ЧЄ-2011 (U21).

Слід зауважити, що до Чехії Павло Яковенко везе не основний склад команди. «Ми вирішили дати відпочити хлопцям, котрі пройшли весь шлях у кваліфікації ЧЄ-2011. У них була дуже насичена осінь, тому пауза буде для них незайвою, − зауважив у коментарі сайту ФФУ керманич українців. − Таким чином, ми викликали хлопців 1990 та 1991 р.н., хоча проти них гратимуть на рік-два старші гравці».

Склад молодіжної збірної:
Воротарі: Артем Тетенко («Шахтар» Донецьк), Ігор Левченко («Металург» Запоріжжя), Максим Коваль («Динамо» Київ);

Захисники: Сергій Кривцов («Шахтар»), Тимур Парцванія («Динамо-2»), Богдан Бутко («Волинь» Луцьк), Артур Западня («Іллічівець» Маріуполь), Василь Прийма («Металург» Донецьк), Ігор Пластун («Оболонь» Київ);

Півзахисники: Кирило Петров («Кривбас» Кривий Ріг), Віталій Віценець, Дмитро Гречишкин (обидва – «Шахтар»), Дмитро Єрьоменко, Євген Опанасенко (обидва – «Металург» Запоріжжя), Денис Гармаш («Динамо»), Ігор Чайковський («Зоря» Луганськ), Андрій Богданов («Арсенал» Київ).

Нападники: Віталій Каверін («Кривбас»), Роман БЕЗУС(«Ворскла» Полтава), Євген Павлов («Волинь»).

Погода