- 12-10-2010, 03:10 - sasa 174

Безус забиває, збірна програє

Молодіжна збірна України, складена з гравців 1990 та 1991 років народження, котра готуватиметься до наступного відбірного циклу чемпіонату Європи-2011/13 (U-21), зустрілася у товариському поєдинку із німецькими однолітками.

Німеччина (U-21)− Україна (U-21) − 2:1
Голи: 1:0 Шуррле (13), 1:1 Безус (39), 2:1 Шуррле (60).
Україна: Тетенко, Пластун, Парцванія, Западня (Федотов, 71), Богданов, Шахов (ГРОМОВ, 83), Єрьоменко (Гречишкин, 35), БЕЗУС(Гудима, 71), Хомшеновський (Путраш, 71), Павлов (Імереков, 53).
Вилучення: Пластун (48).

Матч в Унтерхахінгу розпочався у невисокому темпі, але це не завадило господарям вже на 13-й хвилині відкрити рахунок у зустрічі. Капітан німців Льюїс Голтбі знайшов чудовим пасом свого партнера по «Майнцу» Андре Шуррле, який уникнув положення поза грою та вискочив на побачення з голкіпером «синьо-жовтих» Артемом Титенко − 1:0. Через сім хвилин вже сам Голтбі мав нагоду збільшити перевагу бундестіму, але, обігравши Ігора Пластуна, півзахисник з вигідної позиції пробив вище поперечки.

Українці, котрі виступали під началом окремого тренерського штабу, до якого входять зокрема Олег Кузнецов та Сергій Краковський, спробували переломити хід поєдинку, і на 39-й хвилині нападник полтавської «Ворскли» Роман Безус скористався помилкою Лассе Собіча та зрівняв рахунок. Після перерви «синьо-жовті» намагалися розвинути свій успіх, але партнерів підвів Пластун, котрий за фол на Шуррле отримав червону картку. Свою чисельну перевагу господарі реалізували на 60-й хвилині, коли невгамовний Шуррле замкнув простріл Пеньєла Млапа − 2:1.