Аматори - 05-08-2015, 04:08 - sasa 193

\”BROOKLYN CUP\”: \”Севілья\” очолила турнірну таблицю

У перенесеному матчі міні-футбольного турніру \”BROOKLYN CUP\” вчора о 22:30 на майданчику зустрілися \”Севілья та \”Сан Сіті\”. Дуже цікавий та напружений матч завершився перемогою \”іспанців\” – 5:4, які й очолили турнірну таблицю.

Перший тайм краще провела \”Севілья\”, яка за рахунок чудових командних дій мала гандикап у два м’ячі – 3:1. На початку другого тайму суперники обмінялися голами, а потім команда Сергія Жарого забили п’ятий гол. Усе вирішено? Ні, \”Сан Сіті\” виявилася міцним суперником, який боровся до останньої секунди. Замінивши воротаря на п’ятого польового гравця, ця команда довела розрив у рахунку до мінімального, проте на більше у \”Сан Сіті\” не вистачило часу – 5:4 – важка перемога \”севільців\”.