Новини - 03-10-2015, 11:10 - sasa 218

Бійці Полтавщини завоювали \”золото\” першого в історії чемпіонату світу з хортингу

У місті Кендзьожин-Козле (Польща) відбувся перший в історії чемпіонат світу з єдиноборства хортинг, в якому брали участь представники 11 національних збірних.

У складі збірної України змагалися четверо бійців з Полтавщини, які завоювали 4 медалі у розділі \”двобій\”: 2 золоті і 2 бронзові. Полтавець Костянтин Шонія став чемпіоном світу серед чоловіків у ваговій категорії понад 90 кг, а Олексій Крилач із Лубен переміг у кадетському \”абсолюті\” – понад 70 кг.

Бронзовими призерами чоловічої першості стали лубенці Артем Пшенник (до 55 кг) і Дмитро Мухін (до 75 кг).

Батьківщиною бойового мистецтва хортинг є Україна, хортинг базується на унікальній спадщині бойових традицій козацтва. Наскільки багатогранним є це бойове мистецтво, говорить той факт, що у самій Україні змагання відбуваються у багатьох розділах: двобій, боротьба, форма, фул-контакт, показовий виступ, нокдаун, сутичка, військовий хортинг, поліцейський хортинг, рукопашний хортинг, гирьовий спринт. Проведення першого чемпіонату світу з хортингу – це всесвітнє визнання спортивних традицій українських бойових мистецтв.