Першість Полтавщини - 20-05-2012, 09:05 - sasa 19

Чемпіон \”познущався\” з чемпіона

Чемпіон \”познущався\” з чемпіона

У вихідні дні були зіграні чергові п’ять матчів у новоствореній «Прем’єр-лізі» чемпіонату Полтавської області з футболу. І, безперечно, центральним поєдинком ІІІ туру була зустріч у Градизьку, де місцевий «Темп» приймав «Нове Життя» з Андріївки.

«Темп» (Градизьк) – «Нове Життя» (Андріївка) 3:0 (2:0).
Градизьк. 19 травня. Стадіон «Темп». 330 глядачів. +26С.
Судді: О. Кулик, Ю. Юрченко, М. Гайдук (усі – Лубни).
Інспектор: І. Парасіч (Лубни).
«Темп»: Гринько, Мироненко, Новоселецький, Данилейко, Пономарьов (Аліфанов), Даценко (Мірошниченко), Диндіков (Безверхий), Ященко, Смірнов (Скляренко), Зав’ялов (Ларіонов), Богиня (Павлік). Тренер: А Диндіков.
«Нове життя»: Замковий, Ткаченко (Бабанський), Попов, Рудченко, Куций, П. Ротань, Бодня, Донець, Кундель (Халілов), О. Ротань, Зіпунніков (Микійчук). Тренер: П. Ротань.
Голи: Богиня (21), Зав’ялов (23), Ларіонов (78).
Попередження: Пономарьов, Новоселецький, Безверхий – Рудченко, Донець.
Вилучення: Донець (51).
Юнаки: 6:0.

Це був матч між чемпіоном області-2011 і чемпіоном України минулого року серед аматорських команд і перед цим поєдинком була непередбачувана інтрига. Але цього не сталося.

 

Місцевий «Темп» повністю переграв суперника, як кажуть, «по всіх статтях». В середині першого тайму були забиті два важливих м’ячі, які і стали епогеєм всієї зустріч і вирішили долю цього протистояння. Спочатку Юрій Богиня був кращим у штрафній суперників, а через дві хвилини вже невтомний Сергій Зав’ялов результативно відзачився у своєму стилі – 2:0 повели темпівці. Напочатку другого тайму був справедливо вилучений Олександр Донець і «Нове Життя» взагалі залишилось у меншості. А на 76 хвилині досвідчений Олексій Ларіонов, вийшовши на заміну, дебютним у матчі дотиком м’яча вколотив його у сітку воріт гостей – 3:0 розгромна перемога чемпіона області. Щодо андріївців, то вони могли «розпичатати» ворота «Темпу» ще на 8 хвилині, але потужний удар Петра Ротаня прийняв на себе голкіпер господарів. Ось як прокоментував підсумок цього матчу президент ФК «Нове Життя» Олександр Данильченко:

– Гадаю, що команда підійшла до цього важливого поєдинку не підготовленою і фізично не готовою. Після отриманих травм не грали основні гравці команди Олександр Мелащенко і Олег Гориславець. Вперше після залікованої травми вийшов Павло Куций, який ще не зовсім готовий до відповідних навантажень. До того ж, майже весь другий тайм після вилучення Олександра Донця ми грали ми грали у меншості. А ще, можливо, була і деяка втома у гравців мого футбольного колективу – 16 травня ми зіграли черговий матч аматорського чемпіонату України у Кіровограді проти місцевого «Олімпіка» і перемогли опонентів з рахунком 4:0. Гадаю, що «Нове Життя» відновить свою переможну ходу у наступних поєдинках.

 

Юрій КЛИМЧЕНКО

Погода