Першість Полтавщини - 25-04-2015, 10:04 - sasa 177

Чемпіонат Полтавщини розпочався з маленької сенсації

25 квітня стартував черговий чемпіонат Полтавщини

ФК «Лубни» – «Динамо» (Решетилівка) 1:1 (0:1).
Судді: О. Матяш, О. Барило, О. Троян (усі – Полтава). Делегат-інспектор: В. Олексенко (Миргород).
«Лубни»: Сидорець, Морозюк, Гулович (Мандрика, 85), Мануляк (Марусич, 59), Бакланов, Сергієнко, Мисюра (Печарський, 66), Ламіне (Тупоровський, 54), Реутов, Захарченко (Артеменко, 61), Дземку (Романенко, 76). Тренер: А. Гришанович.
«Динамо»: Кулинич, Калюжний, Ягодовський (Нечипоренко, 56), Городчанін (Черняк, 74), Рудик (Бабенко, 80), П. Ротань, Коба, Сорін, О. Ротань, Жарий, Гришин (Ребенок, 31). Тренер: О. Калюжний.
Голи: Сергієнко (48) – О. Ротань (10).

На стадіоні «Торпедо» в Лубнах був відкритий офіційний футбольний сезон дебютним поєдинком лубенців проти решетилівської команди «Динамо». В цілому, гра пройшла цікаво та напружено. Молоді лубенці чинили гідний опір досвідченим гостям, у складі яких своєю грою виділялися відомі брати Ротані. Рахунок відкрили гості після помилки захисників господарів і Олексій Ротань вправно скористувався цим – 0:1. Надалі команди могли обмінюватися забитими м’ячами, але їм бракувало точночсті в ударах або вправно діяли голкіпери Павло Сидорець і Юрій Кулинич. В середині другого тайму в одній з контратак півзахиснику лубенців Сергію Сергієнку вдалося зрівняти рахунок – 1:1. І це був справедливий рахунок поєдинку.

«Олімпія» (Савинці) – «Фламінго» (Комсомольськ) 2:1

Миргородська команда приймала срібного призера минулорічного чемпіонату – «Фламінго». І господарі повинні були дати справжній бій гостям. Так воно і сталося. Хоча, першими відкрили рахунок комсомольчани – на 3 хвилині м’яч забив Ігор Скляр. Після перерви олімпійці стали діяти активніше і втілили її у проведені голи: Костянтин Шеремет (46 хв.), Олександр Гриценко (56 хв.).

«Колос» (Кобеляки) – ФК «Рокита» 0:1

Це цікаве протистояння завершилося перемогою гостей. Переможний гол на 56 хвилині провів досвідчений гравець ФК «Рокита» Олександр Гребінюк.

«Чайка» (Дейкалівка) – «ФК «Глобине» 0:1

Минулорічний чемпіон першої ліги «Чайка» (тренер Ігор Долгошеєв) приймав діючого бронзового призера вищої ліги Полтавшини ФК «Глобине». Гра пройшла за обоюдним футбольним сценарієм. Але вирішальною видалася друга половина другого тайму. Спочатку на 75 хвилині за другу картку був вилучений чайківець Руслан Власенко, а за десять хвилин до завершення поєдинку переможний гол для гостей провів Антон Бахуринський.