Першість Полтавщини - 21-10-2012, 10:10 - sasa 165

Чемпіонат завершився – чемпіонат продовжується…

У заключному, 18 турі, чемпіонаті Полтавщини серед команд Премєр-ліги з різних причин відбулося лише два поєдинк, в яких перемагали претенденти на медалі.

Спочатку, у суботу, ФК «Глобине» в рідних стінах приймав претендента на нагороди змагань «Фламінго» з Комсомольська. Протягом всього матчу гра була рівною – відзначитися могли і господарі, і гості. Лише один єдиний гол на 82 хвилині поєдинку вирішив долю цього протистояння. Штрафний, призначений лубенським арбітром Олександром Куликом, вдало виконав Михайло Кир\’янов – 1:0. Важлива перемога комсомольчан у гонитві за медалі. Юнаки: 0:3.

На стадіоні «Динамо» обласного центру на \”убитому газоні\” СК «Полтава» Станіслава Майзуса приймав чинного чемпіона і лідера цьогорічних змагань градизький «Темп». Рахунок у матчі відкрив невтомний Сергій Зав’ялов (36 хвилина). А в останні десять хвилин гри рахунок збільшили Юрій Безверхий і Олексій Ларіонов – 3:0. Перемога «Темпу», який очолюють президент клубу Олександр Лобода і тренер Антон Диндіков. Наразі \”Темп\” разом із \”Фламінго\” очолили турнірну таблицю. Юнаки: 3:0.

Не був зіграний у 18 турі лише один матч у Гадячі. До керівництва гадяччан всього за одну добу до поєдинку зателефонували з Семенівки і повідомили, що «Атлант» не приїде на гру. І це тоді, коли у Гадячі вже розміщені об’яви на останній домашній матч улюбленої команди у чемпіонаті області – гніву уболівальників не було меж… Резюме: ось так у нас на Полтавщині проводиться чемпіонат області – не захотілось команді їхати (бо відсутня мотивація) – і не поїхали, повідомивши лише за день до поєдинку. А якби «Атлант» заплатив штраф!? Отже, «Псел» – «Атлант» +:-.

В обласній Прем’єр-лізі залишилося зіграти два заключні матчі: «Нове Життя» – ФК «Глобине» і «Нове Життя» – «Темп» (Градизьк). Останній поєдинок у Машівці буде майже «золотим» і на кону стоятиме звання «Чемпіона-2012»!  Дата його проведення – нікому не відома… А турнірна таблиця станом на 21 жовтня має такий вигляд:

Примітки :
ФК \”Карлівка\” знявся зі змагань після 7 туру. Усі раніше проведені матчі анульовані.
Згідно рішення ДСТК від 16.08.12 р.: у матчі 5 туру «Атлант» (Семенівка) – «Фламінго» (Комсомольськ) – 0:0, господарям зараховано технічну поразку – -:+, а команді «Фламінго», відповідно, перемогу – +:-.