Волейбол - 10-12-2012, 11:12 - sasa 181

Чемпіонське \”золото\” лубенок

У Кременчуці два дні тривала першість ДЮСШ Полтавської області з волейболу серед дівчат 2000-2001 років народження, в якій боротьбу вело шість команд. Переможне звання вперше отримали юні лубенки.

Боротьбу у чемпіонаті Полтавщини вели представниці Лубен, Кременчука, Лохвиці, Кременчуцького району, Нових Санжар і Великої Багачки. На попередньому етапі вони були розподілені на дві підгрупи, переможці яких і розіграли обласне чемпіонство. У головному фіналі зустрілися кращі колективи груп, що спочатку здолали усіх своїх суперників – Лубни і Кременчук. У напруженій боротьбі чемпіонство оформили лубенські дівчата, які здолали своїх суперниць у трьох партіях. Чемпіонами Полтавщини стали Ольга Батієвська, Тетяна Саган, Поліна Ляшенко, Вікторія Овдієнко, Катерина Ткаченко, Каріна Логвин, Анастасія Чернета, Тетяна Кіріченко, Владислава Іщенко, Дар’я Богинич. А готували команду до змагань тренери-педагоги Лубенської ДЮСШ Юрій Тягній і Сергій Кириленко. На змаганнях другими стали кременчужанки, а третє місце посіла команда з Кременчуцького району.