Новини - 03-12-2009, 01:12 - sasa 9

Даньковський – арбітр матчу \”Карпати\” – \”Ворскла\”

Даньковський – арбітр матчу \”Карпати\” – \”Ворскла\”

Визначалися бригада арбітрів, які обслуговуватимуть матч 16-го туру між львівськими «Карпатами» та «Ворсклою». Отже, на поле стадіону «Україна» у Львові виведе головний арбітр матчу Сергій Даньковський з Києва.

Сергій Даньковський один із наймолодших арбітрів Прем’єр-ліги. Матч за участю «Ворскли», зокрема, киян судитиме лише вдруге. Вперше це трапилося 3 травня 2009 року, коли Даньковський був головним рефері матчу «Металург» Запоріжжя – «Ворскла», який закінчився мінімальною перемогою господарів – 1:0. Арбітр тоді обмежився трьома жовтими картками: дві нашій команді і одну команді суперниці.

Допомагатимуть Даньковському арбітри на лінії. Леонід Ярмолинський з Києва та Микола Левко з Чернівців. Четвертий арбітр, він же головний рефері матчу молодіжних команд – Євген Геренда з Калуша. Делегат ФФУ – Геннадій Лисенчук (Київ). Інспектор – Володимир П’яних (Донецьк).

Нагадаємо матч «Карпати» – «Ворскла» відбудеться в суботу, 5 грудня. Початок матчу – 15.00. Пряма трансляція на каналі «Футбол».

Погода