Останні новини - 05-05-2011, 09:05 - sasa 15

Де відбудеться матч \”Арсенал\” – \”Ворскла\”?

Де відбудеться матч \”Арсенал\” – \”Ворскла\”?

Схоже, що епопея з місцем проведення матчу між цими командами, яка трапилася минулого сезону, продовжиться і в цьому чемпіонаті.

Нагадаємо, що минулого сезону матч 13-го туру між “Арсеналом” і “Ворсклою” кілька разів змінював місце проведення. Спочатку каноніри заявляли, що вони приймуть полтавців у Кривому Розі, а потім, за кілька днів до матчу, заявили домашню арену “Метеор” у Дніпропетровську. І хоча тоді було порушено кілька разів регламент, зустріч все одно відбулася і принесла перемогу киянам 2:0.

Наразі, за два дні до гри, не зрозуміло де насправді відбудеться поєдинок, який має велике значення в розподілі місць в зоні Європи. Після низки невдалих матчі на НТК імені Банникова президент “Арсеналу” Вадим Рабинович сказав, що немає наміру більше проводити там матчі, бо там поле якесь нещасливе для його команди. Тому останню домашню гру з “Динамо” “Арсенал” провів на правах господаря на арені динамівців. Більше того, власник столичних футболістів сказав, що до кінця сезону команда гратиме на “Динамо”.

 

На офіційному сайті ворсклян наразі значиться місце проведення матчу саме стадіон “Динамо” імені Лобановського. А ось якщо зайти на офіційний сайт “Арсеналу” то в анонсі значиться НТК імені Банникова. От і виникає питання де ж насправді відбудуться ця зустріч?

 

Автанділ ПОТІДЗЕ

Погода