Інтерв'ю гравців, тренерів - 22-09-2013, 05:09 - sasa 32

Денис Дедечко: Далі Динамо…

Денис Дедечко: Далі Динамо…

Півзахисник полтавської Ворскли Денис Дедечко дав коментар після поразки від донецького Шахтаря в матчі 10 туру Прем\’єр-ліги.

— Вийшла важка гра. Ми намагалися грати в хороший футбол, щоб не було зовсім нудно уболівальникам від нашої гри. Вийшло, що програли 0:3 — таке буває. Адже це Шахтар, Донбас-Арена — тут завжди складно. Тому я думаю, що катастрофи немає.

— Шахтар хотів реабілітуватися на вас за свої попередні результати?
— Так, але це їхні проблеми, у них свої завдання, а у нас — свої. На нас, за великим рахунком, не тиснув результат, тому ми просто хотіли зіграти добре, отримати задоволення від гри.

— Походу матчу ви часто апелювали до арбітра матчу, були незадоволені ним?
— Ні, це просто емоції, це гра. Думаю, що це звична справа і для нього, і для нас. Тут нічого такого немає — просто емоції. Після гри я підійшов і потиснув йому руку, посміялися, пожартували — все добре .

— Ви сказали, що підсумковий результат матчу на вас не тиснув, це через високе місця в турнірній таблиці, яке Ворскла посідала перед цим туром ?
— Ні, чому? Просто треба реально дивитися на речі і на клас клубів. Я не хочу сказати, що ми набагато нижче, але, повторюся, що у нас свої завдання. Просто до цього ми грали з суперниками рівними нам по класу, тому й залізли так високо, а зараз почалися ігри з лідерами, далі Динамо… Подивимося, ми будемо готуватися і старатися.

 

Tribuna.com

Погода