ФК Полтава - 20-10-2009, 09:10 - Націоналіст 28

Дербі по-полтавськи. Дубль другий.

Дербі по-полтавськи. Дубль другий.
У середу на ФК \”Полтава\” очікує пропущений матч 4-го туру. Тоді полтавці були зайняті в кубку України і матч було перенесено.  Цього ж разу вже ніщо не завадить завітати в гості до городян землякам з комсомольського \”Гірник-Спорта\”. Тобто на вболівальника очікує дербі. Правда, поки лише обласного розливу, але все ж. Підтекст таких матчів зазвичай все одно відчувається: гравці команд з необласного центру намагаються показати, що і вони вміють грати у футбол не гірше від своїх колег, які грають на даний момент у головній команді області.
Підтверджує це і статистика взаємовідносин команд. Вже перший матч між \”Полтавою\” та \”Гірником-Спорт\” завершився несподіваним погромом городян у Полтаві. У другому таймі гості з Комсомольська просто знищили полтавців, забивши у їх ворота чотири сухих м\’ячі. При цьому хет-триком відзначився Сергій Кравченко (тезка екс-гравця полтавської \”Ворскли\”). Не вдалося взяти реванш \”Полтаві\” і в другому колі. Матч закінчився нульовою нічиєю.
У наступному чемпіонаті комсомольчани в першому матчі знову засмутили полтавців. На цей раз городяни, які йшли серед лідерів, досить несподівано поступилися одному із аутсайдерів з рахунком 1:0. \”Комсомольське закляття\” було знято 11 квітня 2009 року, коли \”Полтава\” з четвертого разу таки перемогла земляків. Борзенко і Полтавець, забивши два голи з інтервалом у три хвилини, забезпечили господарям впевнену перемогу.
Цей матч буде останнім для обох команд у першому колі і для обох є непоганим шансом поліпшити турнірне становище. ФК \”Полтава\” у разі перемоги зможе переміститися на чисте друге місце і скоротить відрив від беззаперечного лідера армянського \”Титану\” до чотирьох очок, обійшовши ще одних земляків з кременчуцького \”Кременя\”. А \”Гірник-Спорт\” у випадку успіху зможе зрівнятися за очками з ФК \”Суми\” і розділити з ним сьоме місце.
 
1. 28.09.2007. Полтава. ФК \”Полтава\”-\”Гірник-Спорт\” (Комсомольськ) 0:4 (0:0)
   (Кравченко, 47, 60, 61, Малиночка, 70)
2. 16.05.2008. Комсомольськ. \”Гірник-Спорт\” (Комсомольськ)-ФК \”Полтава\” 0:0
3. 22.08.2008. Комсомольськ. \”Гірник-Спорт\” (Комсомольськ)-ФК \”Полтава\” 1:0
    (Скляренко, 71).
4. 11.04.2009. Полтава. ФК \”Полтава\”-\”Гірник-Спорт\” (Комсомольськ) 2:0 (2:0)
    (Борзенко, 20, Полтавець, 23).

Прогноз неофіційного сайту ФК \”Полтава\” – 2:1.

 

http://fcpoltava.ucoz.com/

Погода